Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hova mentek ma Szilveszterezni...

Hova mentek ma Szilveszterezni? Otthon maradtok vagy buliba vagy csak kis buli, hogy pl átjön a pasid/bnőd vagy a haverjaitok?

Figyelt kérdés

Érdekel , hogy ki hova megy ma : D

Én átmegyek a haveromhoz aztán hazamegyek kicsit családdal szilveszterezni aztán megyek fel haverommal városba azután találkozunk még 2 haverral és vagy 4ig szórakozunk hogy pl felmegyünk valaki házába és szórakozunk : D



2013. dec. 31. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
kis gagyi suttyó buli :D
2013. dec. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egyik barátnőmnél lesz házibuli, nem látok nagy esélyt rá, hogy jó buli lesz, főleg azért mert a legjobb barátnőm nem lesz ott, akik ottlesznek meg inkább csak haverok, de nem akarok itthon ülni. :)
2013. dec. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egy haverom házibulijába megyek. Kíváncsi leszek, hogy milyen lesz.
2013. dec. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oks még irjatok aki még nem indlt el :D
2013. dec. 31. 16:53
 5/5 anonim válasza:
én itthon vagyok és tv-zek. Az ezeket megelőző sorozatos szar szilveszterek után már 3. éve ez a legjobb program :D
2013. dec. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!