Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák mit tennétek ha a...

Anyukák mit tennétek ha a fiatoknak aki most lesz nagykorú taposás fétise van és nem mond róla semmit?

Figyelt kérdés
Egyfolytában néz mindig valamit a gépén egyszer véletlen úgy hagyta és láttam miről néz videókat. Mit tehetnék ha nem mond semmit teljes titokban tartja és mikor bemegyek hozzá mindig kinyomja a gépen azt az oldalt gondolom akkor is azt nézi. Mit tehetnék? Ha nem látom most se tudom hogy ez van neki

2016. jan. 2. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

megtaposnám jó alaposan, tűsarkúban:-D

Egyébként meg nem foglalkoznék vele, ezzel nem árt senkinek, sokkal jobb mint ha mondjuk gyerekekre izgulna.

2016. jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Semmit. A nagykoru gyerek szexuális eletehez senkinek semmi köze.
2016. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ezzel a szülőnek foglalkoznia.

Nekem víz alatti fétisem van, soha nem beszéltem róla otthon, a szexuális élet amúgy is teljesen tabu volt itthon mindig. engem kifejezetten féltettek is a szüleim,talán ezért is lettem ilyen "lázadó", és csak azért is víz alá megyek, megkérek lányokat, nyomjanak le a víz alá és hasonlók.

2016. jan. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kell tenned, szóba sem kell.hoznod. Én sem beszélem meg a szüleimmel, hogy imádom a bdsm-t, anális szexet, hogyan milyen extraságokat próbálunk ki a férjemmel. Miért kellene szólnom nekik arról, hogy milyen fétisek izgatnak fel? Szerencsére ők sem számolnak be arról,.hogy milyen extrém dolgokat próbálnak ki. Alapból nem vagyunk prűdek, de azért van egy határ, amit nem.lépünk túl.
2016. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne mondania róla bármit is? Vagy te is beszámolsz a kamasz fiadnak milyen fétiseid vannak, milyen felnőtt tartalmakat nézel interneten? Amíg kölcsönös beleegyezéssel csinálja és nincs közvetlen életveszélyben senki nem kell róla tudnod, ez nem olyan mint egy betegség.
2016. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell csinálnod.
2016. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
75%

Van egy olyan érzésem hogy te nem anyuka vagy hanem az a srác aki csomó ilyen taposós kérdéseket tesz fel mostanában:)

Amugy szerintem nem érdemes annyira a szülők orrára kötni a fétiseinket. Nekem is tudja anyum hogy mi a fétisem, de nemigazán örül neki. Ugye én az ilyen felfújható nagy labán-lufin hancúrozó lányokat imádom. De anya már lecseszett hogy minek vásárolok ilyen felfújható dolgokat, (pedig saját keresetből veszem; ráadásul azért nem viszem túlzásba). Hiába dugom el, feldarizza... Nyáron már tesóm gyerekeinek akarta odaadogatni:D

2016. jan. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

szerintem is elég gáz a dolog, akármiről is legyen szó. engem is nagyon tudott idegesíteni, amikor még otthon laktam 22 évesen, amikor anyum utánam kutatott stb.

persze tudtommal semmit nem kellett találnia, de a puszta gondolat is elég gáz, hogy nem tartotta tiszteletben a magánéletem, a saját cuccaimat.

hisz én sem túrkáltam sosem az ő cuccai között...

2016. jan. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!