Terhes lettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Abortuszra gondoltam de nem vagyok még 18. Édesanyámmnak nem szeretném elmondani mi a teendő lehetséges a tudta nélkül az abortusz?

17/l



2015. szept. 8. 21:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%

Ha szereted édesanyádat mondd el neki, ha van nővéred, felnőtt nőrokonod barátod kérdd a segítségét!

De gyorsan!

2015. szept. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%

szia!

Először is, miből gondolod, hogy terhes vagy?

2015. szept. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

Szülői beleegyezés nélkül kiskorú nem vetetheti el a gyereket. Mert ez egy műtét.


Én 17 évesen szültem az elsőt.

2015. szept. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
24%
Szólj anyudnak. Hidd el hogy nem lesz rád mérges, mindössze aggódni fog.Nem fog hibáztatni téged, félteni fog, de ne félj tőle! Ebből csak az ő segítségével jöhetsz ki. De ő az édesanyád, ha valakitől a saját édesanyádtól soha ne félj segítséget kérni. Ő lesz az utolsó ember aki elítél. 17/L
2015. szept. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%
Miert nem tartod meg? Anyagiak?
2015. szept. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

"Miert nem tartod meg? Anyagiak?"

17éves... Valószínű az a legnagyobb gondja, hogy miből vesz majd pelenkát. -.-"

Kérdező, szülő nélkül nem lehet ab, mert ez egy műtét, bele kell egyeznie. Ha nem akar beleegyezni, akkor sem kell megtartanod, mert akkor bemész a gyámügyre és ők engedélyezik, de a szülőt nem lehet megkerülni. Ráadásul az ab majd 30ezer forint.

2015. szept. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
24%

" 17éves... Valószínű az a legnagyobb

gondja, hogy miből vesz majd

pelenkát. "


Sokan szültek már 18 évesen, 20-30 éve ez teljesen természetes volt de ma is elõfordul. Nyilván szülõktõl is függ, hogy mennyit tudnak segiteni illetve apuka mennyit keres, egyaltalan egyutt kepzelik-e a jövõt... de gyerekkel nem áll meg az élet. Lehet érettségizni, egyetemre menni attol még, hogy van egy gyereke.

2015. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
Az apa mit akar? Tud róla? Melletted áll vagy sem? Az előző válaszolók jól írták: A szüleidnek tudni kell az abortuszról.
2015. szept. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudod megkerülni a szüleidet (anyukádat). Mindenképp el kell neki mondanod. Minél hamarabb túlesel rajta, annál jobb.
2015. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
Öszinteség a jàrható út ... Butasàg lenne ennyi idősen gyereket szülni ( tök mindegy régen hàny évesen szültek ! ... Nem azt a vilagot eljük ) ,terhességmegszakítàsnak manapsàg minimàlis a kockàzata ,édesanyàd biztos melletted àll majd! Nyugi ...
2015. szept. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!