Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12éves a fiam. A haveri köre...

12éves a fiam. A haveri köre elég tré! Iskola kerülés /16éves 6-as/ pl. bebeszélték neki és igy is látszik, hogy nem lesz következmény! Mi lehet a következmény?

Figyelt kérdés
a pénzbirság az már megvolt! mi jöhet még? segitsetek!
2016. jan. 2. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
kirúgás, családi pótlék megvonása, családvédelmi szolgálat értesítése
2016. jan. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
félek,hogy elviszik! mindene meg van! a pénz birság stb megvolt! még nem rugták ki! de a haverja megkapja a 8 ált. bizit!!!! 6-as!!! van példa kép!" minek járjak be!!"
2016. jan. 2. 18:21
 3/6 anonim ***** válasza:
hogy kapná meg a 8. osztályosat, ha még csak 6.-os? eléggé kusza ez az egész nekem. Elvinni nem hiszem hogy elvinnék.
2016. jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
12 éves baráti köre olyan, amilyet a szülei hagynak neki.
2016. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bár nekem gyanús hogy a gyerek írta ki a kérdést
2016. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

12 évesen én is mentem és irigylően néztem azokat akik ellógnak az iskolából, de ez azért durva. Én 16 évesen már 11.-es voltam.


Mennyit lóg? Az eddigi lógásaira kérj orvosit aztán mostantól figyelj rá, hogy bejárjon. Mond el neki is az gyerekvédelmes dolgot, hogy te nem fenyegeted, egyszerűen efölött se neked se neki nincs hatalma.

2016. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!