Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon sokat hiányoztam? 17/l

Nagyon sokat hiányoztam? 17/l

Figyelt kérdés
11-es vagyok gimiben,és 82 óra hiányzásom van.Egyszer sem hiányoztam ebben az évben amiatt,hogy beteg voltam.Kétszer műtöttek,és csak emiatt nem tudtam iskolába menni.Mindkettő alkalommal mentem iskolába,azutáni napon,hogy kiengedtek a kórházból.Előző héten 39 fokos lázzal,arcüreggyulladással mentem suliba,egyrészt a dolgozatok miatt,másrészt meg a hiányzások elkerülése miatt.Az osztályfőnököm állandóan megjegyzést tesz,hogy mennyit hiányzik,miközben mások lógnak,es 180 hiányzási órájuk van.

2016. jan. 12. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 100-110 hiányzásom van kb. (már elfelejtettem, de tudom, hogy kb. ennyi volt), pedig engem nem műtöttek egyszer sem. Szóval szerintem nem sok a 82 ehhez képest.
2016. jan. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon vigyázzatok, hogy a 250 órát, vagy 1-1 tantárgyból sz éve óraszám 30%-át ne haladj meg
2016. jan. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok, az kb 2 hét csak. De ha beteg vagy ne menj, mert végigfertőzöl mindenkit!
2016. jan. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
...ne haladja meg a hiányzásotok.
2016. jan. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, ez kevés :)
2016. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!