Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen feltétellel engednéd...

Milyen feltétellel engednéd el az éppen 18 éves lányod a barátjával egy hosszúhétvégére külföldre?

Figyelt kérdés
2016. jan. 24. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Ez teljesen azon múlik, hogy mennyire érett a lány, illetve mennyire stabil a kapcsolat. Friss kapcsolatban nem engedném, csak ha már egy ideje együtt vannak, ismerem a srác szüleit, stb. Illetve ha a lányomnak nem ez lenne az első önálló útja.
2016. jan. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Ez szerintem gyerekfüggő, te ismered a világon a legjobban a lányodat. Meg szerintem attól is függ, hogy mennyire külföldre. Pl. Krakkó, Prága, hasonló közelségű város egész más, mint mondjuk a tengerentúl.

Van olyan lány, akit biztos hogy nem és van olyan, akit egész nyugodt szívvel. Ha tud magára vigyázni, megvan a magához való esze, megbízható és a barátjával sem két napja tart a szerelem, akkor szerintem érezzék jól magukat.

2016. jan. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Semmi szex, semmi pia, semmi cigi, semmi drog.
2016. jan. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Pár hónappal múltam 18 éves, mikor az akkori barátommal együtt mentünk nyaralni - igaz, nem külföldre, de az ország másik végére. Így visszagondolva is úgy gondolom, hogy elég felnőtt voltam már ahhoz, hogy tényleg felnőttként éljem az életem.

A lányom még messze van a 18-tól, de ha elég érettnek érzem, akkor simán el fogom engedni. Több ismerősöm 18 évesen ment külföldre egyetemre. Nem egy hosszú hétvégére, hanem évekre.

2016. jan. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

- ha komoly a kapcsolat, és már egy ideje együtt vannak

- ha a lányom megbízható és felelősségteljes

- ha nem nekem kell kifizetni, hanem gondoskodnak az anyagiakról


De természetesen elsősorban az lenne a fontos, hogy melyik országba akarnak menni.

2016. jan. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Oda megy, ahova akar, pénzt nem vagy köteles adni rá.
2016. jan. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!