Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyám egyfolytában pattog,...

Anyám egyfolytában pattog, mit csináljak, hogy abba hagyja?

Figyelt kérdés
Idegesít, legszivesebben fejbelőném. Na jó ez erős túlzás, de ez az igazság. Állandóan az a baja, hogy "hogy beszélsz kislányom?" Mikor csak a kérdésre válaszolok, egyfolytában a stílussla van baj,az hogy egyszavas mondatokban beszélek,mindenbe beleköt,abba is hogy pl aludnék helyett véletlenül azt mondom,hogy aludnák, beleköt a hangsúlyba, a szavak sorrendjébe,használatba mindenbe... Beleköt abba,hogy milyen arcot vágok "ne grimaszolj", akkor beleköt abba,hogy hogy nézzek ki.. MINDENBE. annyira rühellem már,hogy az nemigaz. Bővebben,ha karsz tudni valamit,kérdezz,és kommentálom. Köszi.
2010. márc. 28. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
hát evvel nem segítek,de nálunk is ugyanez van.valamit mond,odanézek,erre ne forgasd a szemeidet...nem tudom mit lehet tenni.talán abbahagyják:/
2010. márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
61%
mintha csak az én anyámról irtad volna-.- régen aszittem ha nemszólok semmit abbahagyja de akkor meg aza baja!! ha káromkodok akkor meg az.-.-"
2010. márc. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
64%
Arra nem gondoltál, hogy csak jobb modorra próbál tanítani? Hány éves vagy egyáltalán? Ha még csak általánosba jársz, akkor csak fel akar készíteni arra, ha lesz szóbeli felvételid, akkor mondjuk ne nézzék az ő kicsi gyerekét hülyének... Ez még véletlenül nem futott végig az agyadon?
2010. márc. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Talán tanulj meg viselkedni...
2010. márc. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Uh az enyém is ilyen!Nyugi legalább tudod hogy nem vagy egyedül!
2010. márc. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tök ugyan olyanok vagyunk nekem is ezt csinálja mindig. De nálunk annyival rosszabb hogy mikor pl. segíteni kellett neki mint örült rohantam neki segíteni és utána jól felpofozott és kb. mindig ezt csinálja :( nekem és bátyámnak az vált be hogy mikor elment a konyhában nagyon halkan elkezdtük szidni.
2010. ápr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia! en azt csinalnam, hogy amit mondok neki azt ezentul tulsagosan is artikulalva mondanam neki. olyan idegesitöen, elnyujtva a szavakat. probald meg total ki fog akadni.
2010. ápr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ismerős a történet.... nem vagyunk testvérek???
2010. jún. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!