Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Titeket zavarna, ha a 15-17...

Titeket zavarna, ha a 15-17 éves lányotok olyan képeket tenne ki egyfolytában a facebookra, meg mindenhova, amint úgy néz ki, mint egy kis ribi?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom, hogy mondhatnám meg neki, hogy ezzel csak lejáratja magát... nem fogja fel.

Minden képen kint van a cicije, pózol minden tükör előtt, stb.

Csak engem zavar ez?


2011. júl. 26. 11:47
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
59%
Biztos zavarna. És már nem tudsz vele mit kezdeni. Súlyos nevelésbeli hibái vannak.
2011. júl. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
74%
Leülnék vele és elmagyaráznám hogy ez miért rossz.
2011. júl. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
76%
Ebből csak akkor fog tanulni ha a sok perverz ráfog majd mászni, vagy esetleg visszalátja a képét a napiszar.com-on akkor tuti észhez térne. Engem ennek csak az a része zavar ha tényleg csak fehérneműben pózolna a tükörben, vagy még abban sem. Oké hogy jó nő vonzó meg minden, de ebből az ember azt veszi le hogy ribi ahogyan ezt te kérdező is állítod. Ha ruhában van és csak úgymond kicsit lóg ki a melle az még elfogadható. De ha már totál kevés öltözetben mutogatja magát az már nem jó.
2011. júl. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
63%

Azt felesleges magyaráznod neki, hogy lejáratja magát ezzel, ugyanis a korosztályában ez most menő, a többi meg valószínűleg nem érdekli.

Igazság szerint most már nem nagyon tudsz mit tenni, max. megpróbálhatod tiltani, ha ilyen az értékrendje, azon ebben a korban nem lehet változtatni, hiszen becsukja a fülét, meg se hallja, amit mondasz neki.

2011. júl. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
38%
vagy leszedi az ilyen képeket a kis drága vagy eltiltanám a géptől. Milyen dolog már az, hogy a szülőre nem hallgat a gyerek?!
2011. júl. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
45%
Valamit korábban rontottál el a nevelésével, ha erre képes. Most már ha a szép szó nem használ, nem tudsz mit csinálni.
2011. júl. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Igen, nevelési hibái vannak, nem kevés. De nem csak én rontottam el. Én 11 éves kora óta nevelem, saját lányomként szeretem, férjem első házasságából van a lány. Szegény nagyon megszenvedte a válást, sokáig nem voltam vele kemény, hisz úgy gondoltam, hogy előbb épüljön fel a lelke a válásból. Talán sokminden meg volt neki engedve, de olyat, hogy engem egy szál fehérneműben lásson bárhol, bárki idegen előtt, arra nem volt példa. De úgy gondoltam, hogy ennek természetesnek kellene lennie nála is. De nem az. Abból áll a napja, hogy fényképezi magát, feltölti. Ez így megy minden nap. Néha úgy érzem, hogy ráhagyom, nem az én vérszerinti gyerekem, de ilyenkor bűntudat fog el, hogy de mégis az én felelősségem, hisz velünk él.

Reménytelennek látok mindent.

2011. júl. 26. 11:57
 8/36 A kérdező kommentje:
És nem szeretnék mentegetőzni, néha tényleg több volt megengedve neki, mint a saját vér szerinti fiamnak, de csak azért, mert valóban sérült lett a váláskor. Vittük őt olyan iskolába, ahol a problémás gyerekekkel foglalkoznak, vittük táborba, hátha segítenek rajta, és otthon sem piszkáltuk. Sokáig úgy éreztem, nem szólhatok rá erélyesebben, az a férjem dolga lenne. De neki meg az egyik fülén be, másikon ki. Ha valamivel maximálisan kiakaszt a lány, csak akkor beszél vele.
2011. júl. 26. 12:01
 9/36 anonim ***** válasza:
60%
Általában akkor szokta leginkább zavarni ez a szülőket, amikor a kolléga szól, hogy a gyermek fent volt a Pedomacin (korábbi Tündérmackó, mégkorábban Pedomaci).
2011. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
82%

Kedves első kommentelő, nyugodtan lepontozhatsz, de nemkell mindenre azonnal ráugatni azt, hogy biztos nevelési hiba. Ha a kérdező lánya olyan pocsékul lenne nevelve, valószínüleg nem tette volna itt fel a kérdést, hanem magasból tenne az egészre.

A kérdésedre válaszolva, akármit mondasz neki, valószínűleg nem fog törődni vele, mert most "ez a menő"

Amennyiben tényleg fehérneműs (netán anélküli) képeket is feltölt, mutasd meg neki a napisz*r.com-ot (amit bizonyára ismer) és kérdezd meg, hogy feltétlen ki szeretne-e oda kerülni egy "napi suna" vagy hasonló megalázó postban, hogy a fél világ rajta röhögjön.


18/L

2011. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!