Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, felnőttek! Ti felelőtl...

Szülők, felnőttek! Ti felelőtlennek tartanátok, ha lefeküdnék vele?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, a szerelmem 18. Kicsivel több mint 3 hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, komolyan gondoljuk a kapcsolatunkat. Petting 2 hónap után volt, de szóba került már a szeretkezés lehetősége is (természetesen védekeznénk). A kérdésem az lenne, hogy csalódnátok e gyermeketekben, ha ilyen körülmények közt odaadná magát a párjának?

2016. jan. 30. 22:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%

Nem tartanám abszolút felelőtlennek.

Én 14 évesen másfél hét után lazán megtettem volna már, de még nem sikerült, csak 2 hónapra rá. Nem bántam meg, nem titkoltam, és nem vártam életre szóló kapcsolatot vele (10 évig tartott "csak", és tőle van a lányom).

Én nem vagyok gyöpös felfogású, a bizalom a fontos, és szeretném megismerni azt a fiút, akit a lányom majd kiválaszt magának.

27N

2016. febr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Le leszek pontozva, de én szülőként ehhez nem vágnék jó pofát abban az esetben, ha a lányom és a srác csak 3-4 hónapja ismernék egymást, azaz amióta elkezdtek randizgatni. Ha az ismeretségük ennél lényegesen régebben indult volna (pl. lenne legalább egyéves), akkor azt mondanám, oké, bár a szexhez ideálisabbnak tartom a 17-18 éves kort. Én sajnos ilyen ultrakonzervatív beállítottságú vagyok.
2016. febr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én nem pontozok le senkit, mivel itt nincs jó meg rossz válasz, csupán a véleményekre voltam kíváncsi :)
2016. febr. 3. 17:46
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Bőven ráérsz várni még egy fél évet!
2016. febr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
48%
osztom az előttem lévő válaszát,3 hónap az nem sok minden,ha kibírja még fél évig szex nélkül akkor tuti többet akar,de te még túl fiatal vagy ehez,csak gondolom az van előtted ha valaki szűz vagy nem fekszik le a pasijával az ciki,pedig nem,ne azért szeressenek mert olyan vagy amilyet ők akarnak hanem azért amilyen vagy,mondjuk ettől még ugyan úgy lefekszel vele csak mert te ezt tartod helyesnek.
2016. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerelmesek?

Nem csak kihasználja?

Hol probléma?

2016. febr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
15# ez a hülye általánosítás... Nem tartom cikinek, hogy szűz vagyok, büszke vagyok rá, hogy nem 13 évesen egy diszkó wcjében volt az első szexuális kalandom gumi nélkül! Annak akarom adni magamat, akit szeretek, aki viszont szeret engem. Ha 21 évesen találtam volna meg őt, akkor 21 éves koromig szűz lennék. Értéknek tartom a szüzességet, de ha valakit szeretek, bízom benne, és ha a kapcsolatunk is megérik a szeretkezésre akkor nem fogok várni 20 éves koromig.
2016. febr. 13. 14:06
 18/18 Emberek ***** válasza:

Kedves Kérdező! Csak támogatni tudlak. Teljesen egyetértek a 17-es kommenteddel! Ugyan lepontozták a válaszom az őskonzervatív válaszadók, de nem érdekel kifejezetten.

Ha egy kapcsolat eljut oda, hogy odaadjátok magatok egymásnak, akkor annak szerintem nincs semmi akadálya.. Persze nyilván nem 13 évesen kell egy diszkó wc-jében egy diszkópatkánnyal, de 16 évesen én hát ha nem is ujjionganék az örömtől nem tiltanám a gyereknek (már csak azért sem, mert úgyis megteszi), csak tudjak róla. Ennyi lenne a kikötés

2016. febr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!