Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti engednétek 18 éves fiatokna...

Ti engednétek 18 éves fiatoknak, hogy ne borotválkozzon, azért, hogy idősebbnek látszódjon a koránál?

Figyelt kérdés
2016. febr. 14. 18:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%

18 eves, tkp felnott, es az o szakalla, az o arca.

Nekem meg csak nyolc lesz a fiam, de most sem szolok bele, h milyen hajat szeretne, vagy melyik nadragot akarja felvenni.

2016. febr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

?

18-évesen felnőtt,azt csinál,amit akar.Abba is beleszólsz,hogy intim tájékon borotválja-e,vagy sem?

2016. febr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
20%
Azt csinál, amit akar. Egyébként most az igénytelenség a divat szakáll-fronton.
2016. febr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
40%
Mindenkinek van egy ciki korszaka, igen. Megengedném hogy növesszen, aztán sokat fotóznám és 5 év múlva halálra cikizném vele. Kb. Addigra ér meg szellemileg annyira, hogy rájöjjön, nem a szőrös arctól férfi a férfi. De addigra már késő! Lesznek képeim :-P Még az esküvői "before" videóba is berakatom és a gyerekei is ezen fognak nevetni 20 év múlva ;) Egy anyára lehet számítani, semmi gond! :)))
2016. febr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
18 évesnél nem használnám azt a szót hogy engedem vagy sem.A véleményem elmondom hogy tetszik vagy sem jól áll vagy nem.De egy ilyen dologba beleszólni 18évesnek hihetetlen gáz a szülő részéről.Begyepesedett dolog.Azt eldöntheti milyen alsógatyát hord?
2016. febr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Engedném?!?! Jó ég.. Azt csinál, amit akar.. Legfeljebb, ha igénytelennek tartanám a szakálla állapotát, akkor szólnék neki, hogy igazítsa meg, formázza kicsit, mert úgy jobban nézne ki. Vagy ha nagyon nem állna jól neki, akkor megjegyezném, hogy szerintem jobb szakáll nélkül.
2016. febr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%

Változnak az idők... Amikor én 18 éves voltam, szinte könyörögtünk az egyik osztálytársunknak, hogy borotválkozzon meg, mert olyan gáz volt a három szőrpihe a bajsza helyén meg az állán...


A kérdésre visszatérve, nekem két fiam van, nem hiszem, hogy beleszólnék majd abba, legyen-e szakálluk vagy sem, legfeljebb elmondom a véleményemet, ha érdekli őket.

2016. febr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
Hogy képzelnéd el a "nem engedem" verziót? Anyuci naponta rohan borotvával a fiacskája után és erőszakkal megborotválja? Vagy elveszi a kulcsát és csak akkor mehet ki ha bemutatja hogy borotválkozott? Érzed a lényeget, nincs beleszólása
2016. febr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én engedném, mért ne.
2016. febr. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
67%
Azért ez nem egy arctetkó vagy piercing, hogy ebbe köss bele. Az viszont tuti, hogy ha nincs megfelelő arcszőrzete kb. minden alkalommal kinevetném, ahogy 4. hozzászóló írta. A "szakmunkásbajusz" szerintem sosem lesz menő, de erről majd a korabeli lányok felvilágosítják. :)
2016. febr. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!