Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes leghamarabb...

Mikor érdemes leghamarabb dokihoz menni, hogy már látszódjon is valami?! Ki mikor ment és mi látszott?!

Figyelt kérdés
2015. márc. 6. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sokan azt mondják, hogy ha nincs semmi baj (vérzés, barnázás, görcs), akkor elég 6-8 hetesen menni, amikor már van szívhang.


Én azonban -sajnos tapasztalatból- azt mondom, hogy jobb elmenni minél előbb. Az én orvosom 4 és 4+5 hetesen vett vért, hogy megnézze hogyan alakul a HCG, nem méhenkívüli-e, nem elhaló-e, illetve 5 hetesen megnézte, hogy jó helyen tapadt-e meg.

2015. márc. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én 6 hetesen mentem elöször. Akkor még csak egy üres petezsák volt látható,szívhang nem volt.


8 hetesen mentem legközelebb,akkor már volt szívhang is.

:)

2015. márc. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem hat hetesen csak üres petezsák volt. 8 hetesen pedig 13 mmes baba erős szívhanggal.
2015. márc. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7+6-nál voltam először dokinál (nem akartam elsietni, azt akartam, hogy tutira legyen szívhang mire megyek, mert féltem a csalódástól). Akkor volt 17mm és gyönyörűen "kalimpált" már a pici szive :)
2015. márc. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kereken 7 hetesen voltam először, akkor (bizonyos okokból kifolyólag) csak a annyit mondott a doki, hogy igen terhes vagyok, és jó helyen van megtapadva.

8+2hetesen mentem újra, akkor már hallottam a kis 18mm-es pöttömöm szívhangját is :)


Hány hetes vagy most?! Gratulálok a babához! :)

2015. márc. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én 5hetesen voktam akkor már látszódott a petezsák benne szikhólyag és pont 6hetesen már volt szívhang.. :)
2015. márc. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5 hetesen petezsák van 6 hetesen van szivhang
2015. márc. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6 hetesen mentem, 18 mm petezsak, benne 3,2 mm embrió és pulzálás. Doki azt mondta éppen betöltött 6 hét. Két nap múlva vissza kellett rohannom barnázás miatt így nem bánom hogy előtte elmentem hozzá. Hála istennek azóta is minden oké.
2015. márc. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok. pár napja voltam a dokinál ultrahangon , már volt szívverése is :) 6.hét, 0,9mm.
2015. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
bocsi 0,9 cm
2015. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!