Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek egy lassan 18...

Elengednétek egy lassan 18 éves lányt egyedül koncertre Budapestre?

Figyelt kérdés
2016. febr. 16. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
attól függ hogy honnan menne, milyen koncert és hogy tudna hazajutni. Ja és persze miből állná az egészet.
2016. febr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Igen.
2016. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Én elengedném busszal, vonattal és autóval is, ha valaki elvinné mondjuk. PÉnzt nyilván a szülei biztosítanak neki, hiszen még valószínűleg nem dolgozik a lány.
2016. febr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Ugyan már, ha mi barátnőimmel voltunk 15 évesen Pesten hardcore punk koncerten és semmi bajunk nem lett, akkor egy 18 éves lánynak csak nem lesz baja, bár azért remélhetőleg társasággal megy és nem egyedül, meet az a nem mindegy, ha lány vagy.
2016. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ milyen koncert. Ha valami igénytelen szörnyűség ami pár hét múlva nálatok is lesz a falunapon akkor nem, mert felesleges. Ha világszínvonalú zenekar ami talán utoljára játszik Magyarországon, akkor természetesen igen.
2016. febr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Utolsó, nem értek veled egyet.

Attól, mert szerinted szörnyűség, a lány igenis szeretheti. Pl. az én barátom is rajong az elektronikus zenéért, minden tavasszal az USA-ba mennek egy fesztiválra, kisebb vagyonokat költenek ott el a barátaival. Szerintem ez hülyeség és felesleges, szerinte meg az, hogy én meg Londonig repültem egy 2 órás koncertért.



Kérdező, igen, elengedném.

2016. febr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Agalloch koncert lett volna, de a kérdés kiírása után vettem észre, hogy kicsit benéztem, és tavaly volt :( De köszönöm a válaszokat.
2016. febr. 17. 16:38
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ki jár egyedül koncertre?
2016. febr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!