Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit tennétek, ha...

Szülők! Ti mit tennétek, ha megtudnátok, hogy a lányotok már 4 fiúval létesített szexuális kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A lányom 18 éves lesz,és megtudtam,hogy már 4 fiúval feküdt le.15 évesen vesztette el a szüzességét ,ekkor már egy éve együtt voltak a barátjával,és meg ezután is egy évig,tehát 16 évesen szakítottak.Erről beszámolt nekem,viszont a többiről nem.Az elsőn kívül 2 kapcsolaton belüli volt,a másik pedig egy közeli barátjával történt,akibe a lányom fülig szerelmes.Szerencsére védekeztek,méghozzá duplán (óvszer +fogamzásgátló).

2016. márc. 8. 20:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
És ezt hogy tudtad meg?
2016. márc. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Véletlenül meghallottam egy beszélgetést a barátnőjével.A barátnője nem tudta,hogy itthon vagyok,és ezt hangosan kérdezte a lányomtól "a 4 fiú közül ki volt a legjobb az ágyban?".Nem szóltam semmit,a lányom magától elmesélt mindent miután elment a barátnője.
2016. márc. 8. 20:50
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
mit tennék? semmit.. mégis mit kéne tennem ?:) ő dolga...
2016. márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Én is 15 éves voltam, amikor először voltam fiúval, szintén egy tiniként komolynak számító, többhónapos kapcsolatban. Ezután viszont nem három, hanem négy másik fiúval is voltam 18 éves koromig, ebből kettő volt párkapcsolat, kettő pedig egyszeri alkalom (nem idegennel...). Ha anyukám kérdést írna ki erről a gyakorira, eléggé szomorú lennék. Nem hiszem, hogy problémát jelent, hogy a lányod élvezi a szexet, hiszen felelősséggel csinálja. Nem árulja a testét az utcán, nem vadidegenekkel fekszik le, a többi pedig legyen az ő dolga.

21N

2016. márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Ráadásul ahogy írod, elmesélt mindent magától utána, tehát ezen is látszik, megbízhatsz benne. Szerintem elég érett ahhoz, hogy rábízd az ilyen jellegű döntéseit.
2016. márc. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Semmit, hisz nem sok kozom van hozza...
2016. márc. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Mégis mit tehetnél? Semmit. Visszacsinálni úgysem lehet. Maximum annyit tehetsz, hogy emlékezteted, nem kell mindenkivel, ész nélkül...
2016. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Mégis mit tennék? El is mesélte neked ráadásul. Elmondanám neki, hogy nagyon vigyázzon magára, mindig figyeljen a védekezésre. Emellett biztosítanám róla, hogy ha bármikor problémája van, vagy lenne bármi amit elmesélne, akkor bátran forduljon hozzám.
2016. márc. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
Semmit nem tudsz tenni. Orulj neki hogy csak 4 volt. A vele egyidos lanyok fuvel faval bsznak😉
2016. márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Semmit. Elmondta neked őszintén, és még duplán is védekeztnek. Ennél többet nem kívánhatsz, teljesen korrekt a lányod.
2016. márc. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!