Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit tennétek, ha...

Szülők! Ti mit tennétek, ha megtudnátok, hogy a lányotok már 4 fiúval létesített szexuális kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A lányom 18 éves lesz,és megtudtam,hogy már 4 fiúval feküdt le.15 évesen vesztette el a szüzességét ,ekkor már egy éve együtt voltak a barátjával,és meg ezután is egy évig,tehát 16 évesen szakítottak.Erről beszámolt nekem,viszont a többiről nem.Az elsőn kívül 2 kapcsolaton belüli volt,a másik pedig egy közeli barátjával történt,akibe a lányom fülig szerelmes.Szerencsére védekeztek,méghozzá duplán (óvszer +fogamzásgátló).

2016. márc. 8. 20:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem értem miért kéne neked ezért bármit csinálnod?
2016. márc. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
12%

Kedves anyuka!

Már nem sokat tehetsz, a lányod már elmúlt 18 éves így teljesen önálló. Sajnos ilyen a társadalom. A szoros családi kapcsolatok lazábbá válnak. Mire is gondolok? A lányod simán lefeküdt két másik fiúval, miközben volt állandó kapcsolata. Illetve belement barátság extrákkal kapcsolatba is.

Hát mit mondjunk?

2016. márc. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
79%

Én csak lesnék, mert nekem 40 évesen volt összesen egy férfi az életemben, a férjem:)

Ez még nem jelenti azt, hogy a lányomnak is így lesz, aki jelenleg 16 éves.

Mások vagyunk. Fogadd el. Esetleg beszélgess vele, ha nyitott rá.

2016. márc. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
34%

nem vagyunk egyformák.

nekem pl volt olyan osztálytársam, akinek 10-en felüli volt ez a szám. másnak meg 18 éves korára még egy sem. tényleg nem vagyunk egyformák. kinek mi a jó. felnőtt ember, maga hozza a döntéseit. örülj neki,hogy védekeztek rendesen és hogy megbízott benned és végül elmesélte.

amúgy ne haragudj, de ha tudtad,hogy 3 barátja volt, akkor miért vagy ezen meglepve?a kamaszok/fiatal felnőttek esetében egy kapcsolatban nem csak csókolózni szoktak. szval szerintem evidens legalább a 3 pasi. a közeli barát meg hát megesik.

én azt mondom, inkább most élje ki magát, mint hogy később házas emberként jöjjön rá, hogy jó lenne más pasikkal is szexelni.

2016. márc. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Thomika20 ***** válasza:
15%

Az ilyen válaszoktól undorodom a leginkább. Miért kellene más pasival is szexelni -.-". Undorítóak az ilyen nők. Nem a szexért kell valakivel együtt lenni! Jé, évszázadokkal ezelőtt megtudtak lenni az emberek egymás mellett?

Csak a 21. század lett ennyire nyomorék...

2016. ápr. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
82%

Kedves utolsó! Te tényleg azt hiszed hogy évszázadokkal ezelőtt csak 1-2 emberrel létesítettek szexuális kapcsolatot az emberek? Hormonon, érzések, szenvedély... ezek az emberhez tartoznak.

Az lenne a csoda ha 18 évesen nem kívánná a szexet az ember.

2016. ápr. 15. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
10%
Kicsit félre csúszott a nevelés. Már nem sokminent tudsz tenni.
2017. márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!