Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A hamarosan nagykorú lányodnak...

A hamarosan nagykorú lányodnak mit szólnátok ha 25 éves barátja lenne?

Figyelt kérdés

A fiú gépészmérnök, jól keres egyedül él. Nem nyomul a lányra sőt közölte hogy ameddig nagykorú nem lesz addig hozzá se nyúl. Első lenne a lánynak. Viszont szeptembertől egyetemre megyek és ő pedig ugyanabban a városban dolgozna az összeköltözés nagyon meredek?

18/L


2016. márc. 26. 18:38
 1/10 anonim válasza:
4%
hát szerintem igen
2016. márc. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Igen, hagyj időt magatoknak. Főleg, ha nem is egy városban laktatok eddig. A távkapcsolatból összeköltözés nem végződik jól..
2016. márc. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

17 vagy, mit csúsztatsz az "aláírásban"?


Összeköltözés nagyon meredek egészen addig, míg saját kereseted nincs.

2016. márc. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Duális képzésre megyek fogok keresni.
2016. márc. 26. 19:03
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
epp 18 multam mikor a baratomhoz koltoztem, o akkor volt 24...bemutattam szepen a szuleimnek, megismerték, megmondtam hogy hozza szeretnek koltozni, azt mondtak nagykoru vagyok mennyek nyugodtan. azota eltelt 10 ev, 3,5 eve vett felesegul, most varjuk a masodik babank. :) szoval en megengednem a lanyomnak ha bemutat a fiunak es nem egy pr hetes kapcsolatrol van szo
2016. márc. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
mikoze ehhez a keresetnek? lehet hogy olyan szerencses hogy a szulei tamogatjak...sot feltetelezem hiszen azt irja tanulni megy....en is az oszton dijammal koltoztem a paromhoz meg a szuleim is segitettek...
2016. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A barátod elég furcsán gondolkodik,
2016. márc. 27. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem meg nem gáz, ha összeköltöztök. Ha gebasz van, előbb utóbb úgyis kiderül, csak ebben az esetben hamarabb és nem pocsékolsz el rá mondjuk 5 évet, mire kiderül, hogy nem vagytok képesek elviselni egymás szokásait.
2016. márc. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha a fiú ötlete volt, igen, összeköltöznék. Más egy-egy randi, más az együtt lakás.
2016. márc. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A fiú találta ki.
2016. márc. 28. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!