Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom mindig kiteszi a...

A lányom mindig kiteszi a melleit?

Figyelt kérdés

15 éves lányom eléggé nagy cicikkel rendelkezik, az osztálytársaihoz viszonyítva.

De van egy problémám vele :folyton "kiteszi" vagy felnyomja..

És engem ez zavar, szóltam neki, hogy egy kicsit figyeljen oda az öltözködésére, de semmi

Az élettársamat is zavarja, a nevelőapját. Ő szólt nekem. És tényleg zavarba ejtő lehet.

Hogy mondjam el neki, hogy meg is értse??


2016. márc. 27. 21:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
31%
Sehogy. Az ő teste, joga van azt csinálni vele amit akar. Engem jobban zavarna, hogy a párom a lányom melleit bámulja.
2016. márc. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%

Jaj már, ha így kiteszi, nem lehet nem odanézni.

Le kell vele ülni megbeszélni, ha meg végképp nem megy, el kell fogadni vhogy. Talán azzal indokolni, hogy féltitek, nehogy baja legyen, ez esetleg felkeltheti olyan emberek figyelmét is , akikét nem kéne. Meg hát komoly pasi komoly nőt fog keresni.

2016. márc. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Meg kell vele értetni, hogy akkor is látszik, hogy nagy melle van, ha nem mutogatja. Nem kell nyakik eltakarni, de legyen szolidabb. Iskolába sem való a r.bancos kinézet. Másrészt, így csak a két nagy mellet látják benne, nem a lányt, aki mögöttük van.
2016. márc. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
15 eves, valoszinu te veszed a ruhait, vegyel olyat ami nem kivagott
2016. márc. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
73%
1es, igen az ő teste, azt csinál vele amit akar. de akkor se jöjjön hozzám sírva, ha zaklatják, piszkálják vagy megerőszakolják. Hisz az ő teste, oldja meg egyedül.-..igaz?
2016. márc. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
69%

5-ös, ez gusztustalan. Ezzel azt mondod, hogy akit megerőszakolnak, az a saját hibája miatt van, mert minek kellett úgy öltöznie. Az erőszak mindig az erőszaktevő hibája, sohasem az áldozaté.

1es

2016. márc. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
29%
hát azért, az felhívás keringőre ha az egész húsboltot kipakolja... de hát az ő teste..majd a negatív dolgokat is oldja meg egyedül igaz? Hisz ha nincs jogom beleszólni az öltözködésébe, akkor ahhoz sincs jogom hogy segítsek neki igaz 1es? Egyébként nálunk suliban volt ilyen csaj..durván kivágott cuccok, p.csaszoknya. Mert hogy neki ezt lehet...ez volt 9.-ben. aztán elkezdte zaklatni egy végzős srác. És a csaj nem értette meg hogy az ő hibája, amiért felkínálta magát. Igaz ott nem történt erőszak.
2016. márc. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
77%

Még mindig nem érted 7es, hogy mennyire problémás, ahogyan gondolkodsz. Az erőszak, zaklatás, molesztálás SOHA nem az áldozat hibája. Soha. És igen, az ő teste, joga van hozzá mindenkinek, hogy úgy öltözzön ahogy szeretne. Ahhoz viszont senkinek nincs joga, hogy egy másik embert a ruhája miatt zaklassa, megerőszakolja stb. És a példád is rossz, mert ott sem a lány hibája volt, hogy zaklatni kezdték.

Szerinted ha egy boltban nincs lopásjelző, akkor teljesen normális, hogy ellopunk mindent ami megtetszik? És a boltos hibája, mert miért nem rakott fel lopásjelzőt?

Nagyon gáz a gondolkodásmódod. Az erőszak soha nem az áldozat hibája.

1es

2016. márc. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
33%
szerintem meg a te gondolkodásmódod a gáz. Igen is a csaj hibája, ha r.bancosan öltözködik, akkor természetes hogy annak is nézik, és bepróbálkoznak. De úgyse fogod megérteni, gondolom te is hasonlóan öltözködő kamaszgyerek vagy, vagy legalábbis így öltözködtél. Vannak olyan esetek, mikor az erőszak tényleg nem az áldozat hibája. De az így öltözködő, kihívó nőket én nem tekintem áldozatnak, hisz maguk kisértették a sorsot.
2016. márc. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%

Akit melegítőben, futás, vagy kutyasétáltatás közben kapnak el, az is hibás szerinted? Az nem pakolt ki semmit.

Az áldozat akkor se hibás, ha meztelenül mászkál az utcán, mert senkinek nincs joga hozzányúlni, ha ő nem akarja. Márpedig ez az erőszak.

2016. márc. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!