Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Nagyon kiakadnátok,...

Szülők! Nagyon kiakadnátok, ha a 16 éves lányatok nyaka ki lenne szívva, de fél éve együtt van a fiúval?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 1. 19:51
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%
Nem. MÉrt lennék? Max szólj neki hogy tegyen sálat.
2016. ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%

Engem nem zavarna, maximum, ha nagyon csúnya lenne, azért jelezném, hogy finomabban, mert ez így nem egészséges.

De engem annak idején, nagyon durván lehordtak a szüleim, pedig nem szigorúak. Meglepetésemre ezen még apa is kiborult, hogy mekkora szégyen, pedig az nem zavarta őket, hogy szexelek.

2016. ápr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
44%

igen

és elmondanám neki h ez nem helyes dolog

és ne jelölje már meg

2016. ápr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
81%

Semennyire nem akadnék ki, de megmondanám neki, hogy tegyen sálat/vegyen garbót és legközelebb finomabban játszanak, mert egyébként nem szép.

Illetve megmondanám neki, hogy nem tudom meddig jutottak eddig, de remélem ügyesen védekeznek és ha bármi kérdése van, akkor nyugodtan forduljon hozzám.

Ha lefeküdnének vagy már lefeküdtek volna se akadnék ki.

2016. ápr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
36%

lehet lepontozni, de igen.

Elmondanám neki, hogy ez nagyon gyerekes, kb. megjelölte a pasi, h mások is tudják, van valakije. Plusz szerintem nem esztétikus, meg amúgy is, minek?? Nem élvezi se aki csinálja, se aki kapja...


25N

2016. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Én elfogadom azt is, ha valaki kiborulna ettől, mert végül is tényleg látszik. Én vagyok a 16 éves lány, nekem még tetszik is!

Kedves utolsó! Mindketten nagyon élvezzük, nem azért csináljuk, hogy látszódjon, vagy hogy meg legyünk jelölve. Ha nem látszódna, akkor is ugyanúgy csinálnánk, mint eddig.

2016. ápr. 1. 20:44
 7/29 anonim ***** válasza:
34%
Én nem örülnék ha képembe tolná ott a korrektor es alapozo, puder...
2016. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
60%
halál komolyan kérdezem, hogy ebben mit lehet élvezni?
2016. ápr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
65%

Mert erogén zóna és isteni érzés.

Én arra lennék kíváncsi, hogy aki ezt nem élvezi, az próbálta-e már valaha? Vagy tudja-e mi az az erogén zóna?

2016. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Nem mutogatom senkinek, sőt, ha suliba megyek, vagy valami olyan közösségbe, ahol nagyon nem illik, akkor természetesen el próbálom tüntetni. De személy szerint feleslegesnek tartom azt, hogy itthon, mikor csak a szüleim látnak korrektort/alapozót használják.


Szeretjük a finom puszikat is, de a finom puszik általába átmennek csókokba, amik szívogatásba és harapdálásba. Azt, hogy mi a jó benne nem igazán lehet megfogalmazni, ezt szerintem érezni kell. Ha nagyon jellemezni akarnám izgató, finom, és (mi) ugyanúgy a szeretetünket fejezzük ki ezzel, mint például egy homlokpuszival.

2016. ápr. 1. 21:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!