Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legjobb barátom meleg sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátom meleg sokszor alszunk együtt, folyton csókolgat és állandóan rám mászik, nektek mi lenne erről a véleményetek, ha látnátok? Páromként kiakadnátok?

Figyelt kérdés

Nem "úgy" mászik rám, hanem mint valami kisbaba. Rám csimpaszkodik, a nyakamon lóg, olyan mint egy kisgyerek, egy kislány... Én pedig rocker vagyok, elég fiús a természetem, szóval érdekesen nézünk ki... De a kinézete vissza is tükrözi a belsőjét...: Szőke, baba arc, nagy kék szemek, törékeny kis alkat... Már gondolkodtam azon is, hogy lehet csak biszex, (Engem az se zavarna.) de még így is elnéző vagyok vele... Egészen kicsi korunk óta ismerjük egymást, és mindig ezt csinálta. Ha valamit megköszön, mindig megcsókol, amikor találkozunk mindig rám ugrik... Hasonlók. Ti mit gondoltok?

(Homofóbok kíméljenek!)



2012. okt. 21. 11:53
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Szerintem azért ragaszkodik ennyire hozzád, mert tényleg legjobb barátjának tart. Örül, hogy van olyan akire bármikor számithat, és ezzel próbálja kifejezni, hogy nem akar elvesziteni, mint barátot. A biszex dolgot fel ne hozd neki, mert nem esne jól, hiszen ő nem úgy gondol rád.
2012. okt. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Te lány vagy, vagy fiú?
2012. okt. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.:)

Elveszíteni sosem fog. (Minden reményem, hogy ne!) Még középiskolát is együtt választottunk.:)))

2012. okt. 21. 11:58
 4/13 A kérdező kommentje:

3# Te meg a rockerség mi? Mert ha b.zi lennék szerinted már nem szerethetném a rockot vagy, mi?:D Mindjárt én rúgok beléd olyat, hogy elrepülsz a Neptunig, pózer. Milyen csoport? Az ilyenek szégyenítik meg azt a bizonyos "csoportot" akik azt hiszik, hogy mert keménynek mutatják magukat, már vérbeli rockerek. Hát tudd meg nem erről szól!


Elnézést kérek a többiektől, ezt ki kellett adnom.:/ :)

2012. okt. 21. 12:01
 5/13 anonim ***** válasza:

Most ezt a csókot, hogy kell érteni, hogy ad egy puszit az arcodra?

Mert akkor azon kívül, hogy szeretethiányos, sok problémát nem látok ebben...

2012. okt. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Van egy gay-friended, azt hittem a csajoknál ez most menő.

Ha téged zavar, hogy ő a legcukibb barátnőd, mert azokkal sem ölelkezel, akik tényleg nőből vannak, akkor mondd meg neki, hogy te nem ilyen lány vagy, és már nem vagytok 8 évesek sem.

2012. okt. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem az arcomra, a számra! Hosszan...

Ja, nem az, hogy menő vagy nem menő, engem totál nem zavar, a kérdés az, hogy ti mit szólnátok róla, ha ilyet látnátok...:D

2012. okt. 21. 12:38
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha én látnám, cukinak tartanám, de meleg fiúként asszem, nem az én véleményem számít :)

Sajnos sok heteró pasit zavar, ha a barátnője meleg fiúval barátkozik. Amúgy a baridnak valsz szeretethiánya van, amit Veled kompenzál. Lehet, neki kéne inkább pasit találnia, és akkor nem bújna hozzád annyit :)

2012. okt. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez az!:D Neki van barátja..!! Sőt, basszus... Jobban tolja az ipart mint én.... xD Szeretethiánya az nincs, mert azt kap rengeteget.:D Ez az én véleményem* :D Bár lehet neki nem elég.:)
2012. okt. 21. 12:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor csak nagyon szeret!Így fejezi ki az őszinte szeretetét feld! Ez nagyon jó!:)
2012. okt. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!