Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti megengednétek a 16éves...

Ti megengednétek a 16éves lányotoknak hogy együtt aludjon a 19éves barátjával?

Figyelt kérdés

A lányom megbízható,sportol,jól tanul.

és a fiút is bemutatta már és nagyon szimpatikus fiú!

Viszont feljött az együtt alvás téma. És nem tudom megengedjem e nekik.

egyébként 1 és fél éve vannak együtt!

Köszönöm a válaszokat.


2016. jan. 4. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Hidd el,hogy az 1 és fél év alatt nemcsak kártyáztak.Tehát ha attól félsz,hogy szex lesz,akkor nyugodtan megengedheted,már rég túl vannak rajta.
2016. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Mindent megbeszélünk a lányommal.

még nem történt meg köztük a dolog.

2016. jan. 4. 21:05
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Megengedném. A kérdés inkább az, hogy miért nem engednéd meg?
2016. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
En engednem. Ha van lehetoseg, inkabb nalatok, ne mashol, ha nincs akkor mindegy. Megkerdeznem h erdemes e beszelgetni a biztonsagos szexrol, ha azt mondja h nem, akkor mondanam, h rendben, nem eroltetem,keruljuk a kinos helyzetet, de elmondanam, h bizom benne es legyen felelossegteljes.
2016. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
3-as vagyok. Egyebkent a 16 eves kor az elso amikor megengednem.
2016. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%

Oszinte leszek es sosem ertettem ezt az egyutt alvast...mi van benne?😅

Nekem biztos nem engednek meg a szuleim

16/L

De szerintem nincs benne semmi

2016. jan. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Akkor viszont bízhatsz bennük.Engedd meg.Ismered a fiút,nem 2 hónapja vannak együtt.Mondd meg a lányodnak,hogy ha esetleg megtörténne a dolog,akkor óvszer mindenképpen legyen.Hidd el,ha ilyen nyitott vagy,bíztok egymásban,ezt nagyon fogja értékelni,és továbbra is jó kapcsolatotok lesz.De tényleg nem értem,miért hezitálsz?
2016. jan. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Kivancsi voltam ti elengednetek e.

Mar beszelgettunk a dologról.

Mindenkepp elrakatok vele Egy ovszert

Köszönöm😚😚😃

2016. jan. 4. 21:14
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Mindenképpen megengedném,annak idején nekem is megengedték.Akkor fog úgyis szexelni amikor akar,ezt tiltani nem lehet,de ahogy írsz,meg van közöttetek a bizalom,megbízható,komoly gondolkodású,akkor gond nem lehet.
2016. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Megengedném. :) Én 17 vagyok, de még 16 évesen volt egy 19 éves barátom négy hónapig. Elég sokszor aludt itt, de alváson kívül nem volt más. Ő nem erőltette, én meg még nem akartam egyelőre szexelni. És tök jó volt, mármint nekem az egy kellemes emlék a kapcsolatunkról, én nem tiltanám. Ha pedig már elég érettnek tartja magát ahhoz, hogy több is legyen, hát hajrá, igazából ennyi idő után ez már mondhatni egy komolyabb kapcsolat, így szerintem ez nem probléma. :)
2016. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!