Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lehet, h_lye kérdés, de a...

Lehet, h_lye kérdés, de a barátnőd/barátod előtt szégyenlős vagy?

Figyelt kérdés

Ugy értem,hogy mondjuk lemersz tusolni előtte??!

Fiúk,lányok válaszát is várnám.


Tudom,hogy semmi közöm hozzá,dehát ez egy anonim oldal

és kíváncsi vagyok más,szégyenlős-e barátja/barátnője

előtt.Kort,nemet írjatok léccives.


2010. ápr. 6. 12:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
pasink/csajunk előtt? vagy csak a haverunk előtt?
2010. ápr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%

előző vok.

mert én pl.pasim előtt simán lemerek:D

haverok előtt már nm biztos:)

13/L

2010. ápr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Mondjuk mint a kettőt leírhatjátok.

De a kérdés feltételénél a legjobb barátodra/barátnődre

gondolok.De akinek van kedve leírhatja mind a kettőt (:

2010. ápr. 6. 12:17
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

barátom elött öltöztem már át többször is. bár akkor csak fehérneműt látott, mást nem :D

legjobb barátnőm elött is simán átöltözök, zuhanyozni viszont nem szívesen. egyszer volt rá példa, h. csak úgy tudtunk zuhanyozni, h. ott vunk a másikkal, de szépen elfordultunk. nem volt belőle probléma.

viszont a családba nagyon szégyenlős vagyok :D ha öltözök, senki nem lehet a szobámba :D

de különben nem vagyok szégyenlős, a város legforgalmasabb útja mellett is simán, rövidnaci le, hosszú fel... nem okozott gondot :D

és igen, a barátom (~pasim) elött mernék zuhanyozni

2010. ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1.válaszoló vagyok.

haverok előtt[lányok]igen.Erdei suliba pl.együtt zuhanyozunk a lányokkal.de fiuk előtt nem hinném.Bár a mai világban már ez se számít.

2010. ápr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
hát az attól függ hogy mióta vagytok együtt és milyen szoros a kapcsolat köztetek!! én pl nem vagyok szégyelős a párom előtt de zuhanyozni vagy fürdeni még előtte nem fürödtem vagy zuhanyoztam akkor talány ha bent lenne miközbe fürdök akkor talán igen de ha már az ágyba egymás előtt meztelenkedtek akkor nem kéne szégyelőskődnőtők egymás előtt
2010. ápr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A barátnőm előtt hát biztos le tudnék, ha muszáj lenne,de nem szeretnék.

A haverjaim előtt szóba nem jön.

A barátom előtt meg persze,hogy lefürdöm, vagy lezuhanyozom. Szoktunk együtt fürdeni..

17L

2010. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%

"mert én pl.pasim előtt simán lemerek:D

haverok előtt már nm biztos:)

13/L"


Szánalmas ilyet kijelenteni, ennyi idősen. Bele sem merek gondolni, mit csináltatok, ha meztelenül szoktál lenni előtte...


On:

Hogy a barátom előtt levetkőzöm-e, az majd eldől 2-3 év múlva.De igen, hiszen nem hiszem, hogy ruhában fogunk szeretkezni. Ez még a jövő zenéje.

Legjobb barátnőm előtt levetkőzök, miért ne? Nem idegen, ne fiú, nem is leszbikus.

Haverok előtt talán akkor, ha nem vagyok józan. De fürödni meztelenül a Balatonban, és ők is ott vannak, az nem akadály.

14/L.

2010. ápr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Értem.Hát köszönöm a sok választ.

Azt kell mondanom,sok válaszon meglepödtem.(:

2010. ápr. 6. 19:38
 10/13 anonim ***** válasza:

Én a barátom (szerelmem) előtt régen szégyenlős voltam, akkor is, amikor már rendszeresen szeretkeztünk, de már egyáltalán nem, már szó szerint minden porcikámat látta, és sosem vagyok előtte szégyenlős.

A legjobb barátnőm előtt sem. Bár nem voltam még olyan helyzetben, hogy meztelenkednem kelljen előtte, szerintem simán megtenném. Ő is csak olyan lány, mint én^^

17L

2010. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!