Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van közületek olyan aki...

Van közületek olyan aki magántanuló?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy az pontosan mit jelent?
2010. ápr. 7. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Én nem vagyok,de vannak ismerőseim akik azok.

Ez azt jelentni[legalábbis nálunk a sulimban],hogy mindennap bemegy a gyerek ugyanugy 8-ra az iskolába és leül a tanári előtt.Amikor becsengetnek akkor jön az órát tartó tanár és elmegy vele egy kis szobába és ott csak neki tanítja az anyagot.Vannak előnyei és hátrányai.pl.általában csak 4-5 órád van,de nincs rendes osztályod,csak a naplóban vagy.

a másik eset,hogy magántanár kimegy hozzátok és ott tanítja az anyagot a saját tempódban.

2010. ápr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Én az vagyok. Nem kell bemennem csak vizsgázni. Az hogy hogy tanulok nem számít. Elkérem a leckét vagy fogadok magántanárt de azt nekem kell fizetni vagy megoldom egyedül. Esetleg ha akarok akkor néhány órára beülhetek. Vannak olyan iskolák ahol többször kell bemenni, fontosabb dogákra, témazárókra.
2010. ápr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én nem vagyok az,de nálunk így működik:nem jársz suliba,csak 2,5 havonta bejössz egy vizsgára.naponta kapod a leckét,ha akarod megtanulod,ha akarod nem...
2010. ápr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én az vagyok.Félévente kell vizsgáznom.a többit saját magam oldom meg

ennyi

2010. ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk így van az osztálytársaimmal: akkor járnak iskolába, amikor akarnak, de a legtöbb minél többet jár be, úgy mégis csak könnyebb megtanulni. Elkéshetnek, nem írják be őket későnek, ha kihívják felelni, mondhatják h nem akarnak és akkor felelhetnek mikor nekik jó. a dolgozatokat megbeszélés alapján bizonyos időpontban írják meg. Ha elég jegyük van és elég órára jártak be, vizsgázniuk sem kell.
2010. ápr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én magántanuló vagyok. Nálunk ez azt jelenti, hogy ha elfogadták a kérelmed, miszerint magántanuló szeretnél lenni ilyen-olyan okból kifolyólag, akkor csak annyit kell tenned, hogy néha bemész elkérni az anyagot, felkészülsz belőle, félévkor és év végén pedig elmész vizsgázni.

így nem olyan egyszerű mert személy szerint magamtól, magyarázat nélkül kell megtanulnom az anyagot, ami nem kevés, hisz minden tantárgyból vizsgázni kell.

2010. ápr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én az vagyok.

Beadott a kérelmet, hogy magántanuló szeretnél lenni ezért meg ezért. Nem kell órára bejárnom. félévkor és év végén vizsgát kell tenni minden tantárgyból. Az hogy tanulod meg az anyagot az a te dolgod. Nekem pl. a legtöbb tárgyból magántanárom van. A többit meg elkérem vkitől.

2010. ápr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!