Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Esztergom, Vaszary Kolos...

Esztergom, Vaszary Kolos kórházban szült valaki közületek?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem, ha valaki tudja rá a választ, kérem, írjon.

-Mamának adnak hálóinget, kórházit?

-Babának első alkalomra adnak ruhát? (pelus, krém és egyebek járnak, mint kórházi dolog, vagy vinni kell?)

-Apuka gond nélkül bemehet szüléshez?

-Házassági levélből elég az eredeti, vagy kell a 300 napnál nem régebbi?

-Mi a saját véleményed a kórházról?


2011. okt. 30. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor a nővérem szült ott 1,5 éve akkor ő neki kellett bevinni holmikat pl.: hálóinget meg valamit a babának. A mamának csak a szülés idejére adnak hálóinget.

Hogy ruhát adnak-e a babára arra sajnos nem emlékszek pontosan.

A gyerek apja jelen lehet a szülésnél ez tuti biztos, sőt ha nagyon akarja a kismama akkor anyukája vagy apukája jelen lehet még a szülésnél.

Ennyit tudok így nagyjából.

2011. okt. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én múlt héten szültem az esztergomi kórházban. Nekem a szüléshez adtak kórházi hálóinget. Apuka természetesen bent lehetett a vajúdás és a szülés alatt is. Ő is kapott ruhát. A babának is adnak ruhát: kis inget és angol pólyát. Pelenkából 4db járt egy napra, tehát jó, ha teszel be a kórházi csomagodba eldobható pelenkákat, mert nem biztos, hogy elég a 4db. Popsikrémet és a köldökápoláshoz a cuccokat adják, nem kell vinni. Amit vinni kell az a popsitörlő, és ajánlott még textil pelust is a büfiztetésekhez.

Házassági levélből nekem elég volt az eredetit odaadnom, nem szóltak, hogy az már 300 napnál régebbi.

Én meg voltam elégedve a dokival (ügyeletesnél szültem, nem volt fogadott orvosom), a szülésznővel és a csecsemős nővérekkel is. Mindenki kedves és segítőkész volt.

2011. okt. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!