Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Honnan veszi Zacher úr, amit...

Honnan veszi Zacher úr, amit minden egyes előadásán 2008 óta elmond, hogy egy szülő 7 percet beszélget naponta átlagosan a gyerekével?

Figyelt kérdés
Honnan jött ez az egész? (sejtem nem ő találta ki)

2016. máj. 3. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel csak egy helyen van szó valamiféle "összeurópai felmérésről", így azt kell mondanom, valószínűleg de, ő találta ki...
2016. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tőle ezt még nem hallottam, viszont pedagógustól igen, hogy nagyon sok olyan szülő van, aki annyira elfoglalt, meg a gyereknek is állandó a külön órája, hogy semmit sem beszélgetnek, így nagyon sok mindent nem is tanít meg a gyereknek.
2016. máj. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom leteszteltek pl 100 szülőt,ez lett az átlag.
2016. máj. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Ez biztos baromság...
2016. máj. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a statisztikák azt mutatják, hogy a szülőknek egyre kevesebb idejük van a gyerekkel foglalkozni. Ez a 7 perc kicsit lesarkított, de gondolom átlagot vontak. Természetesen ez nem jelenti azt, hogy mindenhol ilyen rossz a helyzet, valamint ez főként a kamaszokra értendő. Nem csak hogy a szülő nem erőlteti a társalgást, de a kamaszok is elzárkóznak, ami a szülőt nem minden esetben érdekli, és éli egymás mellett az életüket.


Ez főként ott gyakori, ahol nagy a rohanás, vagy folyton csak dolgoznak.

2016. máj. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De ha a 7 percet átlagban vesz, akkor ha egyvalaki 14-et beszélget -ami még mindig semmi-, akkor amellé van egy másik, aki semmit, igaz?


És egy szülőt mond, szóval abból az anyára jut a fele, az apára a másikfele, 3 és fél perc egyre egyre?


Nem hiszem el.


Ez a hét perc olyasmiből jöhet, hogy egy orvosnak 7 percet számolnak egy beteg egy problémájára? Bár ezt én nem Mo-ra tudom így, de lehet, hogy mindenütt ennyi?

2016. máj. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Átlagban kijohet hiszen van ahol ennyi sem jut a gyerekre ebbe kb a kötelező körök fernek bele mi volt az iskolában mint leghulyebb kérdés amit kar feltenni ahogy Zacher is mondja mindig mert a világegyetem összes iskolájába semmi történik. Aztan jön a megtanultad befuzetted megetted stb. Esetleg még kikerdezi a szülő a leckét angol szavakat irodalom házit megnézi de a matekot már nem érti azt nem
2016. dec. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!