Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok. Melyik szülőtökkel...

Kamaszok. Melyik szülőtökkel jobb a kapcsolatotok? A szigorúbbal vagy az engedékennyel?

Figyelt kérdés
2016. máj. 7. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem így vannak felosztva a szüleim, mindketten egyenlően szigorúak (azért nem vasfegyelem, de inkább az mint engedékeny:D) Mindkettejükkel jó a kapcsolatom, örülök hogy nem engedtek meg mindig mindent, szerintem pont úgy neveltek ahogy kellett. Ha nekem lesznek gyerekeim, remélem tudok olyan lenni majd mint ők. 19l
2016. máj. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Anyámmal 18 éves korom óta nem tartom a kapcsolatom, vasszigora volt - gyakran veréssel párosulva -, majd 18 évesen kirakott az otthonból, mondván, hogy nekem már rég dolgoznom kéne (akkor még egyetemista voltam diákmunkákkal!). Apámmal a mai napig nagyon jó a kapcsolatom, ő sokkal engedékenyebb volt, persze egy-két szigorral.
2016. máj. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Jó esetben nincs szigorú szülő, csak racionális gondolkosású
2016. máj. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
A Szigorúság szubjektív fogalom. Én azt értettem alatta hogy voltak szabályok, nem voltam elkényeztetve, de ez nem azt jelenti hogy vertek vagy semmi boldogság meg szeretet nem volt az életemben. Aki szigorú az nem feltétlenül szívtelen...
2016. máj. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az engedékenyebbel.
2016. máj. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%
.
2016. máj. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Édesanyámmal jó a kapcsolatom. Bár édesapám is velünk él de kb vele semmilyen kapcsolatom nincsen, neki minden mindegy. akármit szeretnék kérni vagy csak mondani mindig anyukámhoz megyek. Egyébként inkább szigorú mint engedékeny, de nagyon szeretem.
2016. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, hogy szigorúbb meg engedékenyebb. Mindkettőnek másról más a véleménye, ki kell tapasztalni, kihez kell fordulni egy bizonyos dologgal. De a kapcsolatom szerencsére mindkét szülőmmel jó.
2016. máj. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!