Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jobb, vagy rosszabb a kapcsola...

Jobb, vagy rosszabb a kapcsolatotok apukával a baba születése óta?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 10:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sajnos rosszabb. :( Minden szir-sz@ron veszekszünk.... :(
2010. febr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Rosszabb.Belekötök mindenbe,semmi nem jó,amit csinál.Egy nap egyszer biztos vitatkozunk,pedig délután 5re ér haza.Remélem ez el fog múlni.
2010. febr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Sajnos a miénk is rosszabb,pedig azt hittem fordítva lesz.A férjemmel nincs is gond,de én egyfolytában kötekszek vele. Eddig engem zavar ez leginkább, de nem tudok magamon urrá lenni,nagyon ingerlékeny vagyok. Remélem ahogy picur nagyobb lesz elmúlik nálam.Mivel így a párom nem is akar még egy picit épp emiatt.
2010. febr. 23. 10:25
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekünk inkább más. És ezt jó értelemben írom, eddig is a tenyerén hordozott, de most talán jobban, ettől függetlenül több a nézeteltérés, több a türelem, több a szeretet, kevesebb az idő egymásra. Bonyolult, de nem tudom máshogy megfogalmazni. A rajongásig szeret minket. És mi is őt. :)
2010. febr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nálunk is sok a vita,persze nálunk is miattam!én vagyok ingerlékeny türelmetlen(szerintem azért,mert minden türelmünket a babánkra fordítjuk,és rossz kimondani,de a párjainkra nem jut)Meg engem azzal bosszant fel ha valamit elmondok egyszer h hogy csinálom napközben,és este is úgy kéne(mert amúgy nagyon sokat segít)másnapra elfelejti és mondhatom újra!

Mi azért változtunk így meg(Anyák)mert persze nekünk is új a szerep,két embert "kell" kényeztetni,és ezt nekik is meg kell érteni h nem ők az elsők,és néha fáradtan nyakig tejesen nem is kívánunk hozzájuk bújni!

Persze nálunk Ő megértő nap mint nap van vita így is!

Hátha idővel minden könnyebb lesz!

2010. febr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi sokkal türelmesebbek vagyunk magunkhoz és egymáshoz is, mert tudjuk, hogy mindenkinek nehéz.Amin eddig felhúztam magam, most higgadtan megbeszéljük!

Nekem is változnom kellett mert látom rajta, hogy megértobb lett, pedig tudom, hogy mi esik nehezére, szoval én is toleránsabb lettem vele.

2010. febr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nálunk előtte szinte sosem volt vita, most is csak azért, mert ő FÉRFI én meg NŐ.

Ez ilyen.

Én elvárom, hogy "olvasson a sorok között", ő meg azt sem tudja, hogy "odaírtam" valamit.

:-)


Előtte ez nem éleződött ki ennyire, de most is nagyon sokszor csak nevetünk rajta, hogy mennyire más a férfi és a női kommunikáció.


A kapcsolatunk ettől függetlenül még jobb lett a gyerektől.

Előtte sem volt gond, de azóta sokkal kevesebbszer megyünk barátok közé, inkább hármasban töltjük szívesebben az időt, nem "menekülünk" a négy fal közül, itthonról.

Talán így még inkább az otthonunk lett az otthonunk.

Betölti a gyerekgügyögés!

2010. febr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nekünk nem lett se jobb, se rosszabb. ugyanolyan jó maradt :)
2010. febr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Nekünk is volt mindenhogy az elején, de egyértelműen velem volt a gond, mert nekem nem volt jó sehogy sem. A párom nagyon jó férj és fantasztikus apa, nekem mégi minden bajom volt, amit rajta töltöttem ki. (Gondolom, a hormonok...) Csak a végtelen szeretetének és türelmének köszönhető, hogy minden rendben közöttünk. A lányom most egy éves és elhagytuk a szopikat. Láss csudát, mintha kicseréltek volna. Kezdhetek sportolni, fogyizni, jobban törődni kezdtem magammal és ez belülről teljesen megváltoztatott, ismét nő is vagyok, nemcsak anya. Eddig azt hittem, hogy sikerült feleség is maradnom, nemcsak anyaként működöm, de csak most látom, hogy ez nem így volt. Úgyhogy nagyon örülök, hogy ennyi ideig szopizott a kislányom, de a kapcsolatunknak egyéretlműen jót tett, hogy már nem szopizik, bármilyen hülyén is hangzik ez leírva.
2010. febr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
15%
tehát a sok válás oka a gyerek.mindenhol házisárkánnyá változnak utána a nők. szép kilátások
2010. febr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!