Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 éves fiú milyen ajándékot...

12 éves fiú milyen ajándékot tud értékelni?

Figyelt kérdés

A kishúga panaszkodott nekem a múltkor, hogy a bátyus már nem játszik vele, még társasjátékot sem. Csak a facebook meg a skype, a laptop...


Apróbb és nagyobb ajándékötleteket is várok.



2016. máj. 17. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
szerintem nagyon örülne ilyen távirányítós helikopternek/autónak.
2016. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Divatos ruhának.
2016. máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

pedig egy komoly társasjáték igazán neki való lenne. persze nem kisgyerekeknek való (nem tudom, hány éves a kishúg)

risk, catan, andor, pandemic, elfenland, carcassone stb. (csak hogy ne egy sémára épülőket említsek)


de amúgy 12 évesen egy klassz póló, amin pl a kedvenc együttes neve/logója/képe van (ó, 30x éves vagyok, és kiugranék a bőrömből, ha valaki meglepne egy tankcsapdás pólóval)


esetleg ha játszik gépen, akkor az új kiegészítő a játékhoz (vagy pár hónapnyi előfizetés rá)


egy gokartozás is jó lehet, vagy egyéb más élmény-ajándék.

2016. máj. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Klassz lehet egy kisebb összeg ajándékkártyán - pl. Deichmann-ban is lehet kapni - szerintem ők már kifejezetten örülnek egy kis önállóságnak, hogy bemehet, s egyedül választhat-fizethet a cipőért!
2016. máj. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Élménypark, ahol tud mozogni. Mert ha tényleg csak a gép érdekli, akkor nem lehet túl jó formában a fizikuma.
2016. máj. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az 100%ban attól függ hogy mit szeret a fiú. Öcsém kapott ennyi idősen távirányítós tankot, apukám jól elvolt vele, öcsém sose foglalkozott vele igazán. Kalandpark szintén nyűg lett volna neki. Szóval ennyiből..ha nagyon nem ismered, akkor könyvutalvány lehet jó (ha olvas), mert akkor ő választja ki hogy mi érdekli. Szintén ruhautalvány lehet még jó, de a legtöbb fiú utál vásárolni, szóval csak akkor ha ő nem ilyen. Szóval így ismeretlenül nem igen lehet biztosra menni.
2016. máj. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 klopusz ***** válasza:
100%

Bár nem írtad, hogy a fiúnak kije vagy (szülő, nagyszülő, egyéb rokon, barát), de úgy gondolom, közös program mindenképpen jó lenne.

Azt sem tudom, merre laktok, de pl. Budapesten megnyílt a második Csodák Palotája, azt mindenképpen ajánlanám, de akár a Láthatatlan Kiállítást is.


Olyan dolog kell, ami kimozdítja a gép elől (nekem is van 12 éves fiam, ismerem a helyzetet).


Nálunk az is előfordult már, hogy megkérdeztük, mit szeretne? Ő családi bowlingozásra szavazott, tesója meg aquapark-ra. Mindkettőt meg csináltuk :)

2016. máj. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
guminőt
2016. máj. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha tényleg semmilyen ötleted nincs, adj neki egy moderált összeget, hogy vehessen magának olyasmit, amit szeretne :) Ezzel nem lőhetsz félre :)
2016. jún. 14. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
World of Warcraft.
2016. jún. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!