Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem értem egyes kismamák...

Nem értem egyes kismamák gondolkodását, ha valami gond van a terhességgel akkor miért itt írkálnak és nem mennek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Sok olyan kérdés van ahol azt írják utolsó trimeszterben is:nem mozog már 2 napja,vérzek,nagyon görcsölök..stb.

Ahelyett hogy felhívnák a dokit vagy elmennének az ügyeletre(ami 2 órát venne az életükből) ide írnak vagy más fórumokra...ez megnyugtatja őket?!



2012. nov. 4. 11:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
a legszomorúbb az hogy többen megis nyugtatják a kérdezőt hogy nincs semmi baj,pedig soha nem lehet tudni...
2012. nov. 4. 11:56
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben igazad van, viszont ennek ellenére én is ilyen vagyok. Jó olvasni mások tapasztalatait. Hiába van fogadott orvosom nem szeretem "folyton" hívogatni, mert lehet, hogy ez természetes ebben az időszakban. Ennyi.
2012. nov. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Mert a 99%-a kamu.

A családi kategóriában ugyan ezt művelik a nők...

Szánalmas.

2012. nov. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én is voltam várandós,és tudom hogy ilyenkor mennyire túl tudjuk félteni a babánkat,de olyan esetekben mikor már tényleg valami komolyabb dologról van szó már nem fórumoztam hanem orvos,és felhívom inkább 20szor a dokit/ügyeletet feleslegesen minthogy 1szer életre szóló trauma érjen.

Egyszer sem véreztem terhesség alatt de ha így lett volna akkor nem írom ki hogy baj-e hogy vérzek hanem doki,mert valamit jelez.

Volt olyan kérdés is ahol kiírta valaki hogy NEM MOZOG a baba már 2 napja(utolsó trimeszter)aztán kommentben írta hogy minden rendben megmozdult...végül kiderült hogy a baba kis halott testének ide-oda csapodását vélte mozgásnak:(

2012. nov. 4. 12:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Az utolsó soraid nagyon felkavartak :(
2012. nov. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%

Most ezt is komolyan bevettétek?

Persze meghal a gyereke és ide fog szaladni írni.

2012. nov. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
utolsonal a pont :)
2012. nov. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
természetesen nem az eset után 2 nappal írta le a kérdező.eltelt bizonyos idő mire képes volt kiírni magából,és csak azzal a szándékkal tette hogy mások okuljanak belőle!
2012. nov. 4. 13:27
 9/11 anonim ***** válasza:

Mert sok embernek nincs orvosa és autója sem, hogy gond nélkül be tudjon szaladni az ügyeletre.

Én pl. a 104-en kívül azt sem tudnám kit hívjak, ha bármi bajom lenne, arra meg nincs pénzem, hogy betaxizzak a kórházba.

Mert nálunk még terhesgondozás sincs sajnos.

Max. a védőnőt hívhatom még, de ő is csak annyit mondana biztosan, hogy menjek be a kórházba.

2012. nov. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Baxus, azert ha vereznek vagy nem mozogna a babam, akar negykezlab is elmasznek a korhazhoz.
2012. nov. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!