Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Hogy reagálnátok, ha...

Szülők! Hogy reagálnátok, ha a 18 éves lányotok bevallaná, hogy hónapokkal ezelőtt abortusza volt?

Figyelt kérdés
2016. júl. 3. 11:57
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
11%
20as, tisztában vagy vele hogy éveket kell várni örökbe fogadható kisbabára és 1-4 éves korú gyermekre? A nevelőotthonok azokkal a gyerekekkel vannak tele, akik valami miatt nem örökbefogadhatóak, tehát például a szülő nem mondott le róla írásban, vagy csak ideiglenesen emelték ki őket a családból. Mi a család révén benne vagyunk ebbe, az egyik házaspár 3 éve, a másik másfél éve vár gyermekre, elfogadnak újszülöttől négy éves korig, kisebb fogyatékossággal élő gyermeket, a neme mindegy, és még így sem kaptak, akkor a jelentkezés ezekre a kicsikre.
2016. júl. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 bond71 válasza:
21%

1. Onnantól hogy megfogant egy életről beszélünk! Attól pedig hogy sokszor mondod nem az attól még az az!

2. előzőleg a gyilkosságod után így folytattad:

"Mindig a lehető legjobb esélyt kell megadni a gyereknek"

Ha megölöd még az életre sem adod meg az esélyt neki miről beszélünk???!


3. Én örökbe adásról 1 szót sem beszéltem!


Amiről én beszélek az az hogy ha megszüli belehet vinni egy inkubátorba tenni ahol név nélkül ingyen és törvényesen be lehet tenni a kis új szülöttet, és ezzel lemondott róla!, és nem kell megölnie!

Hallottál már erről?!

Pont ilyen gyáváknak van mint te és gyilkosoknak hogy ne megöljék a gyerekeiket hanem csak vigyék be oda!!!

2016. júl. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
13%

Ezt a kérdést a lány írta ki. Kíváncsi, mit várhat akkor, ha elmondja, vagy arra, hogy a szülei reakciója mennyire illeszkedik az itt leírtakhoz. Egy szülő ezt nem ide írja egy ekkora döbbenet után.

Különben meg nálunk ilyen nem fordulna elő, mert a gyerekek tudják, hogy az abortusz igenis gyilkosság, és mindenképp segítséget kérnének tőlem ilyen esetben. Még a fiúk is, ha a barátnőjük lenne bajban.

2016. júl. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem meg pont nem fordulna hozzád a gyereked, utolsó, hiszen olyan szemellemzos vagy, hogy azt csodálom, nem busz orra az utcán. A gyereked halálosan rettegne, hogy az anyja/apja gyilkosnak tartaná, amiért egy nem kívánt terhességet nem akar megtartani. Az én gyerekemnek pl fogalma nincs róla, hogy mi a személyes véleményem az abortuszrol és nem is lesz, mert 1, semmi köze hozzá, 2,ne azért tegyen vagy ne tegyen meg egy ilyen horderejű lépést, mert az anyja nezetenek akár megfelelni, hanem igenis a saját jövőjét nézze.
2016. júl. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%

Nézz utána a természetes fogamzás szabályozásnak. Sajnos ami megtörtént, azt nem lehet visszacsinálni, és nem is az a gond hogy nem szólt. Mi lett volna ha szól?!


Még van előtte jó sok év ... jobb ha nem teszi JOBBAN tönkre magát. Ezt mondom szülőként. Az abortusz borzalmas és két áldozata van, a gyerek és a nő: ha nem néztek erről filmeket, akkor nincs lelkiismeret furdalás, ám ha néztek, akkor bocsánatot lehet kérni a Teremtőtől! Régebben úgy gondolták, hogy az evolúció miatt "az" még nem gyerek. Bizony, az !!

2016. júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
11%
Jaj menjetek már ezzel a "mindig van mód" persze hogy mindig van, csak ezt mindig az mondja akinek nem kellett MINDENT megtennie hogy a gyereke ne haljon éhen, más f**zával könnyű verni a csalánt, aki házzasságba, biztos megélhetésbe szül és nem ismeri a nélkülözést, annak NINCS JOGA elítélni azt aki nem tud eltartani egy gyereket és ezért nem vállalja be, magas lóról könnyű pofázni.
2016. júl. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
5%
Aki nem tud eltartani egy gyereket védekezzen normálisan...de azt ugyan minek, ott az abortusz majd az megold mindent....
2016. júl. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
65%
Légyszives utolsó, csak egy, egyetlen egy 100%os megbizhatosagu védekezési módot mondj a szexmentes életen kívül
2016. júl. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%
Kombinált védekezés. Annak, hogy mindkét módszer egyszerre csődöljön be, semmi esélye.
2016. júl. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
11%
24-es, nem vagyok szemellenzős (20-as) nagyon liberálisan gondolkozom. De KERESZTÉNY vagyok. A gyerekeim is azok, és a legdurvább problémáikkal is megtisztelnek, beleértve a szexuális jellegűeket, nálunk nincs tabutéma. Náluk viszont nem opció az abortusz, mert az tényleg gyilkosság. Örülnek, hogy őket is vállaltuk, sokan vannak, és büszkék rá. Tudják, hogy semmi nincs ok nélkül, így egy nem kívánt gyereket is úgy tekintenek, mint aki okkal jön világra. Van, aki így gondolkozik. Ezt is tiszteletben lehet tartani, nem?
2016. júl. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!