Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, hogy reagálnátok, ha...

Szülők, hogy reagálnátok, ha a kamasz lányatok ágya alatt síkosítót találnátok?

Figyelt kérdés
A lány 16 éves, lassan fél éve van barátja.
2016. febr. 13. 20:21
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
98%
Vennék neki fiókos éjjeliszekrényt.
2016. febr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
93%
nem foglalkoznek vele. gondolom fel van mar vilagositva...nyilvan tudja mit csinal. es meg a jobbik eset hogy van normalis parkapcsolata. a sikosito meg rontja a teherbeeses.eselyet :)) szoval igy még jobb is :))
2016. febr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
99%
szó nélkül visszatenném és nem kutatnék többé a szobájában.
2016. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
98%
kb nem is néznék az ágya alá, szóval meg se tudnám(nem is akarnám)
2016. febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Fel sem hoznátok neki, hogy esetleg megtaláltok? Semmi fejmosás?
2016. febr. 13. 21:07
 6/37 anonim ***** válasza:
90%

de miért kéne felhozni? nem értem :) nem álszenteskednék, 16 évesen kezdtem én is szexelni...

nekünk a férjemmel a háló polcon van a síkosító, a testápolók, arckrémek mellett, szóval nálunk ezek a dolgok eleve nem tabuk, a gyereknek is mindig válaszolok, válaszoltam ha érdekelte valami, szóval nem érdekelne ha bármi ilyet találnék nála. és nyilván ha fél éve lenne párja, nem is lepne meg ;)

2016. febr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
86%

A 16 éves lányok többsége már nem szűz. Sokan nem akarják ezt elfogadni. Mi kellő időben fel lettünk világosítva az iskolában és otthon is. Én is szexeltem ennyi idősen, sosem lettem terhes, mert tisztában voltam védekezni kell. Sok hasonló kérdést látni itt, de nem értem néhány szülő mit gondol, hogy az esküvőig nincs szex vagy csak akkor lehet szexelni, ha egyetemre megy?

16 évesen én magamnak kitakarítottam a szobámat, elpakoltam a ruháimat, szóval a szüleimnek nem volt oka kutatni nálam (bár ezt nem tudom megtették-e - szerintem nem).


Én most fiút várok, de ha lány lett volna sem lett volna ez tabu. Meg kell tenni a kellő lépéseket, hogy normális tini legyen, ne igya magát s..gg részegre és vegyék körbe 3-an, de normális körülmények között miért ne szexelhetne egy 16 éves?

2016. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy. Ennyi idősen nekem is volt itthon óvszer és sikosító.
2016. febr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
8%

Ha megengedted, hogy Ennyi idősen kezdje...min is csodalkozol?

16 éves az én lányom is. Kozel sem jar ehhez.

2016. febr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
62%
Az ő korában a szex olyan mint az evés. Ehhez a szülőnek semmi köze.
2016. febr. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!