Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti mit szólnátok...

Szülők, ti mit szólnátok hozzá, ha a fiatok egy néger lánnyal jönne össze és nagyon jól kijönnének (pl. itt tanuló afrikai diák az ELTÉ-n)? Elfogadnátok a dolgot?

Figyelt kérdés

2016. júl. 17. 23:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
52%

Hűű, most milyen elfogadó mindenki, bezzeg ha cigányról lenne szó :D :D

Elfgadni elfogadnám, csak annyiban zavarna, hogy mindig idegen nyelven kéne beszélni velük, ami azért kicsit zavaró, illetve később az unokáimmal is csak angolul tudjak beszélni, az nekem elképzelhetetlen lenne... Szóval csak a nyelvi korlát zavarna, de az ugyanúgy zavarna pl egy svéd vagy amerikai esetében is. Ha tudna magyarul akkor nem zavarna bármilyen is a bőrszíne.

2016. júl. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%
engem a cigány se zavar, ha dolgos, szorgalmas, tanul.
2016. júl. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
79%
Miért ne fogadnám el?
2016. júl. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
45%
Persze! Ha szülő lennék megmondanám a fiamnak ,hogy milyen büszke vagyok rá és ,hogy töltse meg krémmel a csokis pitét... ;)
2016. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
34%

Na nekem pont az jutott eszembe elsőre,hogyy csak roma ne legyen azért...De nyilván sok rendes is van köztük,tehát nem lennék előítéletes,ha olyat hozna haza a lányom,de sajnos tényleg nagyon kevés a rendes,művelt,dolgos.

Nekem is a nyelvi korlát lenne inkább gond.

2016. júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
61%
En 6 evvel ezelott igy talalkoztam a parommal/most mar a ferjem (szinten afrikai) Ismerosok baratok mindenki elfogadta szeretik. Azota Van 3 gyonyoru felver gyerekunk is 😍😊 28L
2016. júl. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
60%
Utolso vagyok. Ja es megtanult magyarul hogy a csaladommal tudjon beszelni. Amugy nemetorszagban elunk mar😉
2016. júl. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
11%
Ha tényleg szeretik egymást, akkor nem lehet mit csinálni. Sajnos el kell fogadni.
2016. júl. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

Tönkremennék bele, az biztos.


Igen tudom, egyformák vagyunk, meg ha a fiamnak jó, akkor boldog kéne, hogy legyek, stb,; meg a sok a gyakorlati hétköznapoktól elszakadt duma.


DE; engem az érdekelne, hogy hogyan történhetett, hogy egyáltalán eszébe jutott, hogy egy teljesen másféle ember fogja őt egésszé tenni.

Hogy milyennek látott engem, akiből származik, hogy NEM hozzánk, magunkhoz hasonlóban kereste a párját?


A többi maszlag nem érdekel, nyelvi problémámn nem lenne. Egyszerűen árulásnak élném meg, a gyerekem elvesztésének. A saját csődömnek.

És sajnálnám a lányt is, ő is mást, jobbat érdemelne, mint egy szaros fehért; az ő szempontjából. Gondolom, az ő családja is veszteségnek élné meg. És remélem, nem engem hibáztatnának a lányuk elvesztéséért. Mert a feketék még komolyan veszik magukat, nem úgy mint mi, fehérek.

2016. aug. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
75%

De buta vagy,19es.

Egy embert nem a borszine vagy a szarmazasa hataroz meg.

Irtal valami olyat,hogy aggodnal,vajon milyennek latott teged,ha nem hozzad hasonlo,feher embert valasztott. Ezt meg is valaszolom: maradinak illetve rasszistanak.

2016. szept. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!