Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elszúrtam a fiam nevelését?...

Elszúrtam a fiam nevelését? Vagy csak simán skizofrén?

Figyelt kérdés

Tegnap bekapcsolva hagyta a facebookját. Gondoltam belelesek mert érdekesség kép más neve volt a profilnak mint amit születésekor adtunk neki.


Láttam ,hogy egy politikai oldal lógója a profilképe.Aztán jöttek furcsa értesítések amibe beleléptem és elolvastam ,hogy miket írt. 10-20 sorba ecsetelte, hogy mi a véleménye a cikkről és a hírről. A gyermek sajna politizál, elég keményen. De a hozzászólásaival a ellenzéket támogatja és hergeli a nyugdíjasokat facebookon. Vagyis nekem úgy jött le, hogy olyanokat ír, hogy szinte imádják a baloldali nyugdíjasok. De viszont fenyegető leveleket is kap, jobboldali emberektől.


Arra gondoltam, hogy elviszem pszichológushoz, mert amit csinál az kicsit kiborító. Provokálja szerencsétlen nyugdíjasokat, azok meg mennek utána mint valami vezér után.

Nem tudom igazából ilyenkor mit kell tenni, erre nem készültem fel..


2016. júl. 21. 15:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem meg nem skizofrén a fiad, hanem csak nem meri vállalni a nevét, mert van sok gyökér, korlátolt jobboldali, akik meglincselnek azért, ha nem értesz velük egyet - a fenyegető üzenetek is mutatják.
2016. júl. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem sincs semmi baja - vszínűleg ilyen a habitusa: vezéralak, saját véleménnyel és jó meggyőzőképességgel. Lehet egyszer még miniszterelnök lesz. És igaza van az elsőnek: legalább van annyi esze, hogy nem teszi ki a nevét, és nem keveri bajba magát vele.
2016. júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

De a gyerek is jobboldali, vagyis volt vagy mi. Valami Előd kilépett vagy kitették a pártból és az megérintette a "kis" lelkét. Most nem érdekli annyira a jobboldal. Amúgy ha elolvasnád, hogy miket ír, szerintem még Te is ráírnál, hogy fejezze be. Szívesen megmutatnám, de nem lehet, mert akkor lehet ártanék neki.


Bicskanyitogató kommenteket ír. Mi nem foglalkozunk politikával mert olyan helyen dolgozunk ahol nemigen szabadna, de nekem is megfordult a fejembe, hogy adok neki egy pofont.

2016. júl. 21. 15:59
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán csak primitív a lelkem. Sok ilyen ember kering itt is.
2016. júl. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Nagyon beteg módon szívatja a baloldali érzelmű embereket. Azok meg nem veszik észre, hogy át vannak ejtve, de úgy rendesen. Nem tudom mit tegyek, hogy leálljon. Néha kimegy a udvarra, néha elmegy feleségemmel bevásárolni mert ő vezet. Se barátja, se barátnője. Mindene a politikai provokáció. Kéne beszélni egy szakemberrel. Igaz? Szakemberre lenne szüksége.
2016. júl. 21. 16:07
 6/32 anonim ***** válasza:
Jah, hogy amúgy antiszociális is?
2016. júl. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Igen. Ezek szerint az...
2016. júl. 21. 16:10
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen csak beszélgess vele néha a politikáról is, kicsit formálod a véleményét, átlátod mi motiválja.

Lehet perpill csak trollkodik, és élvezi, milyen jól tudja manipulálni az embereket.

2016. júl. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Nem, én nem politizálok. Elég volt nekem 22 évig szoci rendszerbe élnem. Aztán '90-re megutáltam az összeset.


Trollkodna? Az ügye, hogyha oda nem illőd dolgokat ír?! Az betegség? Valami kényszer?

2016. júl. 21. 16:12
 10/32 A kérdező kommentje:
Bocs. '98-ra. Elnyomtam.
2016. júl. 21. 16:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!