Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Végleg Elszúrtam? Volt egy...

Végleg Elszúrtam? Volt egy barátom akit nyáron elején ismertem meg, és teljesen belé estem, aztán késöbb titokban kavartunk, azért mert ő 17 éves volt én pedig 13 és nem akarta h ezért piszkálják .

Figyelt kérdés
. Egész nyáron elvoltunk ezzel a titkos kapcsolattal , aztán összevesztünk , és én elmondtam 3-4 embernek és kiderült. Most nagyon leoltott érte és tönkrement az egész barátságunk , pedig én még nagyon szeretem és visszakarom kapni
2011. febr. 27. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
13 évesen 17 évesekkel kavargatsz? Nem hiszem, hogy ő csak csókolózni akart, nem neked való még
2011. febr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
most nem ez a lényeg , hanem h helyrehozzam a barátságunkat . Erre kérem a válaszokat ;)
2011. febr. 27. 18:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ki kell ábrándítsalak, egy 17 éves fiúval ha egy darabig kavartál, aztán megharagudott, akkor a kibékülés után már nem csak a kezedet akarja majd fogni, 13 éves létedre. Nagyon nagy rá a valószínűség, hogy azt mondja, neki nem kell a barátságod, lehet, hogy jönni fog azzal, hogy miután már jártatok, barátság már úgysem lehet belőle, inkább feküdj le vele. Erre sajnos tényleg nagy esély van és számolnod kell vele. Az pedig kortól függetlenül igaz, hogy ha valakivel már együtt voltál egy darabig, barátsággá alakítani elképesztően nehéz egy konfliktus után, és véleményem szerint nem is lehetséges. Inkább keress egy fiút a saját korosztályodból. Tudom, hogy könnyű mondani, de (ismétlem magam) ha már jártál vele, összevesztetek, békülés után barátság szinte biztos nem marad meg, még többet akar majd, mint addig.
2011. febr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőnek nem az a gondja, hogy lefeküdjön-e a fiúval, lehet, hogy már le is feküdtek.

Szerintem ez a fiú éretlen, ha az a legnagyobb baja, hogy 13 éves lánnyal barátkozik vagy jön össze, akkor minek vele kibékülni? Nem értékeli a barátságot, és fontosabb neki, hogy mások mit gondolnak. Én nem erőltetném a dolgot.

2011. ápr. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%

Hagyjátok már...Ő dolga hogy kivel jár!!! Tulajdonképp ehhez nektek semmi közötök nincsen ;)

A kérdésre válaszolva:Sztem próbálj meg vele beszélni.Ha ne akkor nem hagyad.Egy fiúnak se könyörögj hogy béküljetek ki mert az eléggé...nemtom :S xD

Sok sikert!!

11/L

2011. ápr. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
*Ha nem,akkor nem.Hagyjad-->ezt akartam írni xD
2011. ápr. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
K*rvának készülsz? :O jó úton haladsz....
2011. máj. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz az érzelmeknek parancsolni. Egy ennyi idős lánynál pedig tudom hogy mindent az érzelmek alakítanak. Gondolom minden gondolatod folyton Ő. Tudom hogy nagyon nehéz amit mondok egy felnőttnek is, egy korod béli kislánynak pedig még nehezebb, de próbálj meg ne foglalkozni vele! Amit leírtál abból az derül ki, hogy ő szégyell téged. Titokban szívesen találkozott veled, mert lányból vagy és saját magát pasiként tapasztalhatta. Valójában ha nem szégyellne amikor kiderült hogy foglalkoztatok egymással bevallotta volna ez volt és kész. Te csak arra kellettél hogy férfinek érezze magát valakivel szemben aki nem feszélyezi . Ha a te helyedben lennék nem mennék utána hanem várnék három évet hogy szépséges nagylánnyá alakuljak és utána pofára ejteném. Addig pedig élvezném a gyermeki éveim.
2014. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nemkellett volna kavargatni massal...mostmar ez van torodj bele
2017. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!