Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Rányitottam a 13 éves fiamra,...

Rányitottam a 13 éves fiamra, hogyan reagáljam le ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
13 éves a nagyfiam,már jó néhány hete "sátrat állít reggelente a nadrágja"Többször érdeklődtem,nem e volt még magömlése,mert a felvilágosítás nálunk már elég korán megvolt,de mindig azt mondta "á dehogy",pedig észre vettem,hogy van,hogy napközben is áll a cerka...Ma este elment a fiam fogat mosni,és elég soká idözött már,én is mentem volna,hát elindultam megnézni mi van vele,mikor benyitottam,zavart volt,és akkor nyúlt a fogkeféért,láttam,hogy valami nem stimmel,lenéztem láttam feláll a kobra,megkérdeztem mit csinált?Ő pedig közölte,hogy megindult a magömlése,kérdeztem magától?Erre annyit mondott"Nem én indítom meg"...Kamasz fius anyukák válaszát várom,vagy fiatal fiukét,de ne legyetek lekezelőek kérlek,egyedül nevelem,35 éves vagyok nekem ez most hirtelen egy sokk volt...Mit mondjak neki reggel?Lehet túlzásba vinni a saját magának okozott örömöt?
2011. szept. 1. 21:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen buta kérdést..


És minek faggatod? Maszturbál! És még jó, hogy nem köti az orrod alá!


Mégis mit kéne neki mondani reggel? "jó reggelt kisfiam, itt a reggelid"


És nem lehet túlzásba vinni.. -.-'

2011. szept. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ne hánytorgasd fel, mintha meg sem történt volna. Csak kellemetlen helyzetbe hoznád. Amúgy. nem, nem lehet túlzásba vinni.

17/F

2011. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
97%
Ne számíts rá, hogy 13 évesen veled fogja megbeszélni a szexuális dolgait. Maszturbált, de azt szülő előtt ciki mondani. Csinálj úgy, mintha mi sem történt volna.
2011. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Minek nyitsz rá egy 13 éves fiúra???

Nyilván maszturbál, mint mindenki! Örülj, ha nem okoztál neki maradandó traumát!

2011. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
91%
ne faggasd és ne kérd számon, tudod ez elég kínos lehet neki. már "nagyfiú".általában ilyenkor kezdenek el maszturbálni.
2011. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

a maszturbálástól nem lesz semmi baja (javitsatok ki ha tévedek)

és ne sokkoljon, hogy feláll neki a félszemű kobra, ez a normális. Akkor lenne gond, he nem lenne reggeli merevedése.

De szerintem kicsit kamu szaga van. "sátrat állít reggelente a nadrágja" napközben is áll a cerka szerintem ilyent egy anyuka a fiáról nem mond. De nem akarok kötekedni.

2011. szept. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Kérlek szépen az, hogy reggel a férfiaknak erekciója van az természetes, akkor kezdhetnél aggódni, ha nem így lenne.

Meg nem értem miért reagálod túl a dolgot, fiatal dúlnak benne a hormonok. Találkoztam ennyi idősen olyan gyerekkel aki drogozik meg piál masszívan és ez egy átlag. Szóval örüljél inkább.

2011. szept. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Ne hozd fel neki többet, és inkább kopogj legközelebb. Az én szüleim se teszik, mindig rájuk szólok, de nem jegyzik meg. Neked jó lenne :)


14,5/L

2011. szept. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
Én nem anyuka vagyok,csak egy 22 éves lány,de azért tudom miről szól ez...Az öcsémet hagyták,hadd végezze a dolgát.Azt hittem nem is lehet belőle gond.Neki nem is lett.Viszont az exbarátommal voltak gondok emiatt!!20 éves koráig nem volt lánnyal,és annyit csinálta magának,hogy a normál testi ingerek nem voltak számára elegendőek az "öröm eléréséhez".Szakemberhez fordultam(szexológushoz)és ő mondta,hogy túlzásba vitte,az még nem is lenne gond..csak túl erősen csináltam magának,és lássuk be,mi nők azért mégse vagyunk "ott" olyan erősek,mint egy férfikar,de még annyira se mint egy női kéz.Azt mondom,míg 13 éves ne törődj vele.Ha 16-18 éves koráig nem lesz lánnyal,akkor lesznek gondok.Fogadd el,hogy lassan felnő,ez természetes,amit csinál,azt jelzi,hogy egészséges.Az lenne gond,ha nem csinálná.Minden kamaszfiú átesik ezen.
2011. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,aszem tényleg buta kérdés volt,legközelebb kopogok,és hagyom a témát...
2011. szept. 1. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!