Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Állandóan önkielégítés normáli...

Állandóan önkielégítés normális 12 éves (fiú) gyereknél? Nem tudom, hogy beszéljem meg ezt vele

Figyelt kérdés
2016. aug. 22. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Mit jelent az állandó?


Maga a maszturbáció normális ennyi idősen is. Ha annyira sokat csinálja, hogy a tanulás, szociális élet rovására megy, akkor kell vele foglalkozni.

2016. aug. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem heti 4-5 de nem akarom zavarni, csak szokatlan, hogy ilyen gyorsan rájött erre hiszen épp csak betöltötte a 12.
2016. aug. 22. 18:29
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez kozel sem allando azert. 1-2 naponta szerintem teljesen normalis. Es en meg csak korainak sem mondanam, a fiu barataim regebben azt mondtak ok 10-11 evesen kezdtek. En nem aggodnek
2016. aug. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom most még újdonság neki :D Majd pár hónap múlva csökken ez a szám. Fotos,hogy megismerje önmagát,a működését,a testét, hogy mi esik jól neki,stbstb. 12 évesen...hormonok tömkelege. Párom 20 évesen is heti 4-5 alkalommal maszturbált. Aztán megismert engem,de ez már történelem.

Ne nagyon beszélj vele szerintem,amíg nem vészes a helyzet, mert lehet, hogy elszégyelli magát, és emiatt később gátlásai lesznek.


Egyébként ha szabad kérdeznem, hogy vetted észre,hogy ezt csinálja?

2016. aug. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem állandó. Teljesen természetes. Ennél korábban szokták kezdeni.
2016. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A tabletjén szoktam nézegetni a receptet ha főzök és akkor szoktam látni és változó mikor mennyi a link megnyitva
2016. aug. 22. 21:30
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Igen normális kb én is akkor kezdtem el. A szüleimnek sosem beszéltem erről, de gondolom hogy ez nekik nyilvánvó hogy kivertem akkoriban.

17f

2016. aug. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Normális, ez nem számít állandónak. Az sem feltétlenül biztos, hogy maszturbál is ilyenkor. Ilyen korban sok mindent néznek a kamaszok, leginkább kíváncsiságból.


Kamaszfiúk számítógépén gyakran sok beteg dolgot lehet találni.

10 éve amikor én estem ebbe a korosztályba pl közösülő lovakat mutogattak egymásnak és azon vihogtak, hogy mekkora nemi szerve van a csődörnek.

A csonkítás is népszerű volt, informatika órán is gyakran néztek ilyen videókat.


Persze a lányok sem ártatlanok, csak ők általában megtartják maguknak a furcsa kis dolgaikat :)

2016. aug. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez messze nem állandó. A napi 4-5 már meredekebb lenne, de az is belefér még. Teljesen természetes, hogy felfedezi a testét. Amennyire vissza tudok emlékezni fiatal koromra, akkor is nagyjából ennyi idősen kezdtünk maszturbálni. Szerintem ha rákérdeznél a párodnál, ő is megerősítene benne, hogy ez normális és ő is csinálta. Nem kell ebből ügyet csinálni.
2016. aug. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Normális és hagyd békén. Az apja is csinálta az ő korában. Én már oviban játszottam a kukaccal a kádban és apu nem szólt semmit. Egy férfi tudja, hogy természetes.
2016. aug. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!