Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! Egerben jó nőgyógyász?

Anyukák! Egerben jó nőgyógyász?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és szeretnék egy "átfogó" első vizsgálatra elmenni, sajnos nincs ismerősöm akitől tudnék érdeklődni, így hozzátok fordulok. Tudnátok ajánlani kedves, normális dokit? Minden tapasztalat érdekel. Előre is köszi :)
2016. aug. 24. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ma voltam először Dr.Bagdán Andrásnál, nagyon kedves,aranyos volt Velem :)
2016. aug. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vörös dokit is ajánlanám,idős de rám jól hatott,hogy nyugodt,türelmes! Bagdánnál szültem első 2 gyerekem :)
2016. aug. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Huuu bár én kismamaként járok,jártam,de petrovait is dicsérik,aki nem terhes ambulanciás. Nem tudom hirtelen kik vannak most,de varga és fritz dr ... Hát jó szakemberek,de nem épp kedvesek. Akit nagyon tudok ajánlani,bár utána kellene kérdezni van-e rendes rendelése is,vagy csak kismama,az Dr. Szántó-Holló György. Első kislányomnál találkoztam vele elsőnek négy éve,és ő az egyetlen,aki nagyon kedves,óvatos és mindent el is magyaráz.
2016. aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Varga doki már Jászberényben dolgozik,Egerbe nem!
2016. aug. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utána fogok nézni a dokiknak :) köszönöm a gyors válaszokat! :)
2016. aug. 24. 20:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Dr. Bagdánt és Szántó-Hollót dicsérik sokan, tesóm az előbbinél szülte mind a három babáját, cytológiára is hozzá jár, míg barátnőm kétszer szült az utóbbi dokinál és csak jókat mondanak.
2016. aug. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szántó doktorhoz valaki tudna adni elérhetőséget?
2019. aug. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!