Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy baj van 'odalent' (vagyis nőgyógyászhoz kéne menni)? 14/L

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy amikor ilyesmit mondok anyának, akkor mindig csak az a válasz, hogy várjak vele két hetet, majd úgyis elmúlik magától. Két hét múlva újra mondom neki, hogy hát még mindig nem múlt el, ugyanez a válasz. Ráadásul épp két napja mondtam el neki, amit már 3 hete halogattam, hogy majd elmondom, majd elmondom. (Azt mondtam el neki, hogy utána olvastam, és szerintem aranyerem van, de szokás szerint ugyanaz volt a válasz mint mindig) Kérlek segítsetek, mit tegyek!

2013. nov. 4. 22:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Az aranyér NEM a nőgyógyász szakterülete!

Ha ez a problémád, fordulj előbb a háziorvosodhoz, s majd ő továbbküld, ha kell!

A háziorvoshoz pedig már egyedül is elmehetsz 14 évesen.

2013. nov. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát az aranyér nem nőgyógyászati probléma, ár a kettő közel van egymáshoz.

Mégis mit érzel és mikor?


De mindezt félre téve elmehetsz a gyermekorvoshoz is, odamész rendelési időben 8internetről megkeresed), neki elmondod mi a probléma, és beutal a megfelelő szakorvoshoz.

2013. nov. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem az aranyér, rosszul fogalmaztam, bocsánat. Az aranyér egy másik dolog, és félek, hogy ha már megint előállok neki valamivel (ez már nőgyógyászati) akkor hülyének fog nézni, aztán közli velem, hogy majd elmúlik.
2013. nov. 4. 22:27
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
mi a baj?azt írd le
2013. nov. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Sétálj el egyedül a házidokidhoz ha anyukád nem foglalkozik a problémáddal, orvosnak kevéssé ciki elmondani. Utána nagyon megkönnyebbülsz majd és meg is oldják a bajod.
2013. nov. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja értem.

Hát akkor a gyerekorvos.

Amúgy furcsa, hogy nem veszi komolyan anyukád, az ilyesmivel nem jó hetekig várni. persze nem tudom mi bajod van, de ha pl. egy fertőzés, akkor azt kezelni kell mielőbb, mert lehetnek szövődményei is... :(

2013. nov. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

A bajra már kiírtam egy kérdést, és megkaptam válasznak, hogy menjek nőgyógyászhoz, csak hát az nem olyan egyszerű :) http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__50165..

(Csak mert valaki kérdezte, hogy mi a baj)

2013. nov. 4. 22:34
 8/20 Vilcsianyuja ***** válasza:
85%

1. Ha már nem bír elmenni veled orvoshoz a drága anyuka, legalább vegyen neked valami aranyérkúpot vagy kenőcsöt, majd attól tényleg "rendbe jön két hét alatt".

2. A nőgyógyászati problémádat is beszéld meg vele (ha nem akarod itt részletezni, hát ne tedd, de azért kíváncsivá tettél minket), ne halogasd.

3. Lehet, hogy egy kicsit túlparázol mindent, anyukád meg úgy van vele, mint a falu népe a farkast kiáltó pásztorral? Pont akkor nem veszi komolyan a panaszaidat, mikor tényleg baj van? Volt már korábban is, hogy megijedtél, hogy valami bajod van, és kiderült, hogy túlreagáltad? Ezt is meg kellene beszélnetek.

2013. nov. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Bocs a kérdésért, de még szűz vagy?

De ha igen, akkor is lehet, hogy valahogy megsérült a szűzhártyád (sport vagy mit tudom én mi következtében), és abból lóg ki egy darabka.

Én már többször szültem, és nekem is lóg kifelé, arra mondta a doki, hogy annak a maradványa.


De ez csak egy tipp, mert nehéz elképzelni, nem tudunk a bőrödbe bújni.

Egy biztos: ha valami megváltozott odalent és úgy érzed, nem stimmel, akkor lásson orvos! Menj el a gyerekorvoshoz és beutal nőgyógyászatra.

Anyukádról sajnos megvan a véleményem, nem könnyíti meg a helyzetedet, de most nem ez a téma.

Irány a doki!!!

2013. nov. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%

Még az jut eszembe, hogy mindenképp beszélj a gyerekorvossal az aranyér dologról is. (Egyébként azt a nőgyógyász is meg tudja állapítani, hogy van-e vagy nincs! Ez sebészeti szakterület, és a nőgyógyász is sebész, meg a proktológus=popi-doki is)

Mert az egyáltalán nem normális, hogy 14 évesen valakinek aranyér problémái legyenek. Valamit át kell rendezni a táplálkozásodban feltétlenül. Az én orvosom mindig azt mondja, hogy "rendezni kell a székletet". :)

2013. nov. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!