Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen iskolatáskát ajánlotok...

Milyen iskolatáskát ajánlotok egy nyolcadikos lánynak? (Hátizsák)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pár napja keresgélek az interneten iskolatáskát,de vagy alsós rózsaszínű pónis táskát találok, vagy oldaltáskát,de olyat nem szeretnék. Nem tudtok olyan táskát amibe jól bele tudsz pakolni,és szép,divatos is? A válaszokat előre is köszi! :)

2016. aug. 25. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A fiam hetedikes, mi egy sportboltban vettünk neki sima hátizsákot. Most se a boltot, se a márkát nem írom ki, de az volt a cél, hogy lehet nem 1200 ft, de több évet is kibírjon, és már két éve nyúzza a táskát, szóval szerintem jó döntés volt.

Az sem hátrány, hogy iskolakezdési támogatásból tudtam megvenni, sok helyen elfogadják.

Szerintem, ha a szüleid is kapnak ilyet, és még nem fogyott el, érdemes azon a vonalon elindulni, hogy hol fogadják el, és beruházni egy strapabíró táskába.


Hosszú távon jobb, mint évente venni egy gagyi iskolatáskát, ami februárban már szétszakad, lóg a vállpántja, és nem győzöm varrni. Az sem utolsó szempont, hogy egy márkás, menő darabra még a fiúk is jobban vigyáznak. :)

2016. aug. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyit szánsz rá. A Topgal táskákkal nagyon meg vagyunk elégedve, jó minőségűek, és nem dedós mintájúak. Igaz, az enyémek még alsósak, de pl. a lányom kékeslila-fekete táskáját én is elhordanám. :))
2016. aug. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok; ha esetleg megnézed, ne csak azokat nézd, amik a saját korosztályodnak szólnak, mert a kisebbeknek valók között is vannak jópofák.
2016. aug. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Eszter76 ***** válasza:
Mi a Tesco-ban vettünk. A gyerekeim azt mondták, hogy nem szeretnének mesefigurásat. :-) Ott volt a legalsó sorban "eldugva" - mindenféle színű, sima egyszerű, elég nagy hogy lehessen bele pakolni és ráadásul még drága sem volt. A fiam kéket kapott a lányom lilát. Nekem az UV narancssárga tetszett a legjobban - de ők nem szeretik, ha "világít". :-) Szerintem nézz be (személyesen) egy bevásárlóközpontba. :-)
2016. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
apum vett a Tescoban egy táskát 10 éve kb 900 forintért, én 4-9. osztályban azzal jártam, még most sincs semmi baja csak már unom, szoval most vettem egy Adidast. Ha úgy keresel rá hogy "iskolatáska" akkor csak olyat fog adbi amit leírtál, keress csak simán hátizsákra. Én amugy Sportsdirect-en vettem
2016. aug. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Most jártam én is a tesco-ban, és tényleg elég jókat láttam.

Érdemes ott körül nézni, nagyon sok ilyesmi fajta van, nem túl mintás, van egyszínű, csíkos, kockás, stb.:

[link]

Illetve amik nekem nagyon tetszenek, az ez a fajta, bár ez 8.-ba szerintem még kicsi, nekem gimiben utolsó évben volt elég, amikor már csak 1-2 füzet+könyv kell. Nem az, hogy nem férnél el benne, csak kényelmetlen viselet, amikor teremről teremre magaddal kell vinni, ahhoz vékony a pántja, hogy több kilót cipelj benne.

[link]

Utóbbi plázákban kapható, pl. h&m, claire's, deichmann.

2016. aug. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Garage store-ban van Vans, DC, Eastpak táskák, utóbbi a legjobb minőség, láttam olyat amire 30 év garancia volt
2016. aug. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem Eastpak táskám van, arra 30 év garancia van, és nagyon jó minőségű :) igaz,hogy 20k, viszont annyit megér.
2016. aug. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Heavy Tools
2016. aug. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%

Eastpak. Nyolcadikos korom óta van meg és kifogástalan az állapota. Igaz , hogy tizedikben már csak akkor használtam ha sok cuccom volt nagyon , és idén meg már valószínűleg csak ritkán fogom suliba hordani ,mert még kevesebb lesz a cuccom (11.-es leszek) , de még mindig nagyon szeretem. Nem olcsó , de megéri és jól néz ki.


[link]

2016. aug. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!