Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyen agresszívek a...

Miért ilyen agresszívek a kamaszok?

Figyelt kérdés

Fiam 16 éves. Visszahúzódó, általában csendes, de kedves fiú. Vannak barátai, akik szeretnek vele lenni.

Ezt kihasználva néhányan mostanában belekötnek. Ismerem elég jól, s tudom, hogy nem provokálja ki.

Múltkor meg is verték. Csak mert nem tett meg valamit.

Azt mondta, nem is mert visszaütni, mert tudja milyen a gyerek, nemrég úgy megvert egy felnőtt férfit, hogy napokig a kórházba volt. Mit kellene tennie, hogy ne kerüljön ilyen helyzetbe, vagy ha mégis, mit tegyen?


2010. ápr. 21. 12:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Az én fiam is ilyen.Ő 14 éves.

Neki is kevés barátja, haverja van.Ővele is történt már ilyen.Azok a srácok, a sulibol voltak.Igaz én hiába szóltam az igazgatónak nem történt semmi.

Igazából jó tanácsot nem tudok adni.(bocsi)

De már látom nem csak az én fiam ilyen.

2010. ápr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem a fiammal van a baj, hanem a másikkal. Nem egy suliba járnak, így oda nem mehetek szólni. Igazából az a fiú nem is jár suliba.

Nem vagyok fajgyűlölő, de cigány, aki azt hisz mindent megtehet, s ha szól valaki, rögtön ő lesz a rossz, mert azt mondják, hogy utálja a cigányokat. Bármi van, rögtön őket védik, pont ezért ilyenek velünk...

2010. ápr. 21. 12:45
 3/14 anonim ***** válasza:

jaj de szörnyű! nekem még csak babám van, de úgy félek, hogy ilyen helyzetbe kerülhet!! mi arra gondoltunk a férjemmel, hogy beiratjuk majd valami küzdősportra, hogy meg tudja védeni magát... persze lehet, hogy nem lesz majd kedve hozzá... mindenesetre ha arra gondolok, hogy valaki megveri, magam verném szét a fejét, annak az állatnak!!!!

rendőrségnek nem lehet szólni amúgy?

2010. ápr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Aki(k) az én fiamat piszkálták is a kissebbséghez tartoznak, hova máshová..
2010. ápr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Rendőrség? Gondolod, hogy látta valaki? Mert ha nincs tanú, akkor nincs eset sem...
2010. ápr. 21. 13:12
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szomorú:-( Sajnos nem tudok jó tippet mondani, esetleg annyi, hogy a fiad kerülje ki őket amennyire lehet. Ezek a fiatalok, sajnos otthon is ezt látják és persze mindig csapatban járnak, mert úgy erősek. Rendőrség nem csinálna semmit, hiszen kiskorúak. Mondjuk, ha a megvert felnőtt kórházban volt akkor az beperelhetné, hiszen az már bűncselekmény. Esetleg összefoghatna a suli ellenük, ha látják, hogy mindenki véd mindenkit odébb állnának.
2010. ápr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Hivj egy pár skinheadet vagy hungaristát , elb_sszátok őket és már nem lesz nagy a pofájuk .Vagy válasszátok a haverom megoldását : 1enként elveritek mindet mert ,ha egyedül vannak nem mernek csinálni semmit .
2010. ápr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
igen, gondoltam, hogy a rendőrség úgysem csinálna semmit... sajnos tényleg nincs normális megoldás... hát lehet, az előttem szólónak van igaza, és jól agyon kéne veretni őket... csak aztán nehogy utána visszaadják a fiadnak....
2010. ápr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha más nem látta akkor el kell menni orvoshoz látleletet vetetni. Sokra nem mész vele de van már legalább valami a kezedbe.
2010. ápr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
inkább ne kezdj ki velük, a fiad meg kerülje őket amennyire csak lehet.
2010. ápr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!