Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek az normális hogy...

Szerintetek az normális hogy 15 évesen nem engedik a szüleim hogy menjek a barátomhoz? Nem ott aludni. Csak valamit csinalni. Filmet nezni, vagy beszelgetni?

Figyelt kérdés

Nem ottalvásról lenne szó.. csak valamit csinálni.. filmet nézni, vagy beszélgetni vagy akármi... Csak az én szüleim ilyen szigorúak, mert az összes baratnőmnek megengeik hogy menjen a barátjánál.. és nyugodtan engedik de egem nem :(.

Hogy kéne megbeszélnem a szüleimmel?


2010. ápr. 21. 22:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
ismertessétek össze a szülőket, akkor a te szüleidnek is több bizodalma lesz elengedni....
2010. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%

Én sem fogom engedni a lányomnak ennyi idősen, igaz hozzátenném, hogy nekem 18 évesen volt először barátom.

Egy 15 éves lány, vagy fiú nem érett még meg párkapcsolatra.

Bocs, ha régimódi vagyok, de nekem az a véleményem, hogy inkább tanulj még, vagy sportolj, mint pasizz.

2010. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

És akkor a második lánya vagy málnafszú lesz és otthon kuksol, vagy a képébe hazudik az anyjának, és pasizik majd. Csak ne lepődj majd meg.


És azt kérdezted már, hogy miért nem? Vagy beéred azzal, hogy nem és kész? Mert ha ki tudnál belőlük húzni valami értelmeset, talán érvelhetnél is...

2010. ápr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Dehogynem, mindig kérdem h miért nem? és mindig azt mondják hogy meg kicsi vagyok ahhoz hogy fiukhoz járjak. Lehet azért van ez mert a testómnak 11edikbe volt komoly kapcsolata aki mindig jött hozzánk...
2010. ápr. 21. 22:16
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Én 13 évesen voltam először "barátomnál"... akkor egyszer elengedtek, többször soha. Nem adtam rá okot, mégis ez volt. Ha nem tudtad ezidáig meggyőzni őket, nem sok esélyed van.

14/L.

2010. ápr. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem simán ilyen beszélgetésre,tv-zésre mért ne mehetnél el.Mint leírtad nincs hátsószándékod vele kapcsolatban,nem lefeküdni akartok.Ha a szüleid ennyire féltenek mért nem telefonálnak esetleg oda akkor hallják hogy ott vannak a fiú szülei is és talán megnyugodnának,hogy semmi olyanra nem készültök.A túlzott szigor sem jó,rosszul is elsülhet.Probáld meg tényleg megismertetni a fiú szüleivel,meg a telefonos dolgot hozzd fel.
2010. ápr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%

Kedves 3., én a 2.vagyok.

Nagyon intelligens lehetsz a válaszod alapján! Gratulálok!

Nem vagyok az, volt jó pár palim a férjem előtt, élvezem és szeretem is a szexet, azért mert 18 éves korom után kezdtem, saját elhatározásomból.

Viszont fel tudok neked mutatni nyelvvizsgákat, diplomákat, szüleimmel is jó a kapcsolatom, ha tiltottak volna is jó lenne a kapcsoltunk, hiszen minden a kommunikáción múlik csupán.

És továbbra is az a véleményem, hogy egy 15 éves lány, kislány, nem ezzel kellene még foglalkoznia.

Egyébként ez az én véleményem volt a kérdező számára,

nálad kicsit érettebb fejjel írom ezt le valószínűleg.

Nem oktató volt a stílusom, csupán leírtam a véleményem.

Egyébként mindenki ott rontja el az életét, ahol akarja, csak keress itt rá arra, hány és hány 15-6 éves lány ír ide, h mit tegyen, mert pl terhes lett, vagy elkapott valami fertőzést a pasijától.

2010. ápr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Utolsónak üzenem, hogy nem korai a szerelem 15 évesen. Ha nem ilyenkor, hát mégis mikor élje meg a diákszerelmet? 18 évesen már nem vagy az igazi diák, már inkább felnőtt. Nyugodtan élvezze ki a helyzetet. Direkt kihangsúlyozta, nem szexelni akarnak, csak filmezni. Mi abban a baj, és abban, hogy barátja van?

Tudom, hogy nem helyeselnek a szentfazekak semmit, de azért ezekbe bele kéne gondolni... mikor élje az ilyen dolgokat? 40 évesen?

D I Á K S Z E R E L E M!!

2010. ápr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

Tökéletesen igaza van az utolsónak!

Kedves kérdező: téged szívből sajnállak (tényleg!) mert ilyen szülőket fogtál ki... sajnos tanácsot nem tudok adni, mert nem tudom, hogy milyen ez a helyzet (szerencsére az én szüleimmel nincsenek ilyen gondjaim)

Én látam azt, hogy mi a különbség azok közt, akiket tiltanak, és azok közt akiket nem!

Kedves nő, aki tiltaná a "pasizást" egy 15 éves lánynak: a különbség "tiltottak" és "nem tiltottak" közt ->

akiket tiltanak, azok ha véletlen elengedik valahova, mint egy állat úgy viselkedik, mivel kihasználja a helyzetet, hogy a rengeteg eltiltott szórakozási lehetőséget bepótolja... ha elmegy egy buliba olyan részegen jön haza, hogy csak na, és sorolhatnám

míg egy nem tiltott ember, ha elmegy buliba nem csinál semmi állatságot, mivel tudja, h volt már buliba, és lesz is még nem is egyszer, ezért nem kell semmit bepótolni

Nah tudom, hogy elég össze-vissza írtam, de remélem ebből megértette mindenki azt, amire célzok

Kedves nő, aki tiltaná a "pasizást" egy 15 éves lánynak: remélem nem szeretnéd, hogy olyan lányod-fiad legyen aki így elkallódik... jobban jársz, ha nem tiltod az ilyesmiket

Egy példa: ismerek egy srácot, aki 18 éves koráig egy korty alkoholt nem ivott, mert a szülei azt is tiltották. 18. szülinapján úgy berugott, hogy csak na... aztán megint, és megint, és megint... a srác alkoholista lett és huszon valahány évesen alkoholmérgezésben meghalt

Hát ez a példa csak az alkoholról szólt, deh így van ez szinte mindenben!

2010. ápr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
15 évesnek nyugodtan lehet barátja és nem a sexre gondolok és szerintem is nyugodtan tv-hetnének,beszélgethetnének a fiúnál is,szóval ilyen szempontból túzásnak tartom a szülők szigorát.Nekem már bölcsiben,oviban és suliban is volt diákszerelmem és fel is mehettem hozzájuk,ahogy ők is hozzánk,semmi olyat nem csináltunk.
2010. ápr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!