Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek az normális hogy...

Szerintetek az normális hogy 15 évesen nem engedik a szüleim hogy menjek a barátomhoz? Nem ott aludni. Csak valamit csinalni. Filmet nezni, vagy beszelgetni?

Figyelt kérdés

Nem ottalvásról lenne szó.. csak valamit csinálni.. filmet nézni, vagy beszélgetni vagy akármi... Csak az én szüleim ilyen szigorúak, mert az összes baratnőmnek megengeik hogy menjen a barátjánál.. és nyugodtan engedik de egem nem :(.

Hogy kéne megbeszélnem a szüleimmel?


2010. ápr. 21. 22:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia. Én 15 éves voltam amikor először volt komoly barátom, de mi egy helyen laktunk, bár előtte nem ismertük egymást. De nekem megengedték szüleim, vagyis eleinte csak 8ig.. aztán azt mondta anyukám, hogy 22:00 ig lehetek kint, és ha barátomnál voltunk akkor ott voltunk, nem szólt érte anyukám..
2010. ápr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%
nem értem azokat akik zt mondják, h ők sem engedtek volna el téged ennyi idősen, De ha valamit megtiltanak, azt egy ilyen korú lány azért is megcsinálja, ez igy van, meg amigyis abban semmi baj sincs azzal ha filmet néznek és beszélgetnek. az, h egy 15 éves lány átmegy a barátjához nem azt jelenti h egyből le is fekszenek
2010. máj. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
amugyis, nem értem a szülőket. ha otthon kuksol a gyerek egész nap a gép előtt akkor az a baj, ha elkérezel valahová akkor meg az van h mennyit lógsz. amugymeg minek tiltani? majd max a pofádba hazudik és azt mondja h délután be kell mennie a suliba és a sráchoz fog menni és ennek az lesz a vége h semmit sem fog elmondani neked
2010. máj. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
különben is a tiltással semmit nem lehet elérni.. maximum azt hogy titokolnak mindent. még az első szexet is. ami rossz környezetben rosszul sülhet el
2013. máj. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!