Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, hogy ne unatkoz...

Mit csináljak, hogy ne unatkozzak annyira egész nap?

Figyelt kérdés

Eltörött a combcsontom és most deréktől talpig fekvőgipszben vagyok. Már rettentően unatkozom.

13f



2016. szept. 26. 07:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez ilyen. Játék a gépen, film. Hivd le a barátaidat kártyázni. Olvass. Irj.
2016. szept. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Tanulj, mert lemaradsz. Aztán gondolom van néhány kötelező olvasmány is, de olvashatsz bármit kikapcsolódásként.
2016. szept. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Hát gondolom a tananyaggal kell haladni, attól még mert otthon vagy. Tanulj, olvass, filmezz, nézz sorozatokat, játsz...
2016. szept. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Tanulj, olvass, haladj a tananyaggal.
2016. szept. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Annó combnyakcsonttörésem volt nekem is :D

Én is nagyon nehezen viseltem. Én sorozatokat néztem kb egész nap, filmeket néztem más nyelven amiket tanultam legalább fejlesztettem magam. Olvastam rengeteget, délután meg átjöttek a többiek és adták az infót hogy mizu.

hatalmas megkönnyebbülés volt mankót kapni és ujra suliba menni :D

2016. szept. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Én biztos feltalálnám magam. Filmek, sorozatok, könyvek.
2016. szept. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket, mindenkinek ment a zöld kéz! :)
2016. szept. 28. 19:52
 8/13 anonim válasza:
100%
Fejleszd magad és nézegesd a gyakoriKérdéseket hàt ha valakinek valamiben tudsz segìtséget nyùjtani! (:
2016. szept. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Egy kedves barátnőmnek is eltört a combcsontja, úgy március körül. Amikor kórházban volt, rendszeresen látogattam, amikor hazakerült, akkor is, minden héten vittem neki a heti anyagot. Év végén színötös lett :D

Ő ezen kívül nagyrészt egy gitárral és egy szintetizátorral foglalkozott, olvasott, tanult, idióta sorozatokat nézett, gyógytornázott, aztán megkapta a mankóját, és az is egy idő volt, amíg abba beletanult, szóval elfoglalta magát.

Csinálj olyasmit, amihez sok idő kell, és már régóta érdekel. Kezdj bele valami teljesen újba. Tanulj meg videót vágni, vagy színeket keverni. Amihez kedved van.

Jobbulást!

2016. okt. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Mit csináltál,hogy eltört a combcsontod?
2016. okt. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!