Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák/apukák elengednétek...

Anyukák/apukák elengednétek 15 éves fiatokat?

Figyelt kérdés
Bárátom 15 éves szülei szerintem nagyon szabadjára engedik, ha náluk vagyok látszik, hogy tényleg szeretik a barátomat, nem rossz szülők. De szerintem, hogy kimenjen sötétbe biciklivel egy buliba kb. 25 perc, egy olyan részen ahol elég sok cigány él és ott biciklizzen végig ahol bárki beleköthet. Majd pár 15 éves fiú/lány és 17-18-19 éves felnőttek lesznek. Eléggé olyan barátjai vannak akkk a bulit és a piát is mondják nekik állandoan. Majd vissza fele egy 18 éves haverja hozná haza éjfel 1-2kor. Kocsisok nem isznak sokat de azért ők sem egy szentek. Barátom nem inni megy oda csak szórakozi. Szerintetek csak én reagálom túl és én féltem ennyire?:/ Engem is hívott barátom, de elég nehezen mertem megkérdezni szüleimet, lakhelyemen elengednek ilyen baráti össze jövetelekre mert tudják, hogy nem iszok, de a ki és haza menetel miatt féltenek ezért nem is engedne anyukám.

2016. szept. 27. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2%
nekem már az is túlzás hogy 15 évesen bulizgatni engedik.
2016. szept. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Kizart.
2016. szept. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is, még fiatal vagyok, de szülei helyében én sem engedném el a saját gyerekem lenne. Ha én megkérdezném szüleimtől, hogy elmehetek-e egy szórakozóhelyre határozottan nemet mondana és rá se lehetne venni.
2016. szept. 27. 19:48
 4/12 anonim ***** válasza:
3%
Bulizás és csajozás is korai.
2016. szept. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Miért lenne korai?
2016. szept. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
Vegulis miert ne? Olyan keves az eltunt gyerek. Foleg ilyen jo kornyeken...
2016. szept. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell ennyire nyilvánosan irigykedni :)
2016. szept. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
A szülei elengedik? Igen. Ennyi. Nem a te gyereked, nem te döntöd el. Azért mert te félsz, féljen ő is? Azért mert nem mehetsz vagy nem akarsz, ne menjen ő sem? Ha te húzol sapkát mert fázol akkor neki is kell. Mi a célod ezzel a kérdéssel? Megmutatod neki, és azt mondod, látod más is azt mondja, nem mehetsz, kicsi vagy? Ha ennyire zavar hogy ő elmászkál, akkor miért nem kéred meg, hogy ne menjen, inkább aludjon nálad? Féltékeny vagy a barátaira, hogy akkor nem veled van?
2016. szept. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Mit keres egy 15 eves hajnalig buliban?!
2016. szept. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok. Viszont az zavar, hogy nagyon rossz indulatú haverjai vannak.
2016. szept. 28. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!