Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek a 14 éves...

Ti elengednétek a 14 éves fiatokat Hollywood Undead koncertre? Kb.9-kor van vége.

Figyelt kérdés
megbízható gyerek, máskor már volt koncerten, de most bizonytalan vagyok. Semmit sem tudok erről az együttesről. Vagyis keveset.

2015. máj. 27. 20:46
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
9 az nem olyan késő... Egyedül menne? Ha egyik barátjával mwnne biztos szívesebben engednéd.
2015. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem a 9 óra miatt, hanem mert nem tudom,milyen közönsége lesz a koncertnek. Egyedül menne, legalábbis eddig úgy néz ki.
2015. máj. 27. 21:17
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Egyedul nem, semmikepp ha el is engedem akkor is felveszem kocsival amikor vege a koncertnek:-))Ennyi idosen ne maszkaljon egyedul:-)
2015. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
3-as vagyok, kifelejtettem h a H.Undead egy metal beutesu zenekar, ergo pogo lesz. Ennek tudataban nem engednem el ennyi idosen, egyedul annak ellenere h totalisan liberalis szulo vagyok. Anno pogoztam, nala idosebbeket is siman felloknek, eltaposnak hiszen errol szol a pogo:-)
2015. máj. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy egy koncerten pogo van, nem jelenti azt, hogy pogózni KELL. Nem kell a dzsumbujba állni, ennyi. Szerintem elengedheted, csak mondd neki, hogy ne az első sorokba álljon.
2015. máj. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Azért azt hozzátenném, hogy ezen a koncerten nem ez az egyetlen zenekar lesz. Gondolom a júniusi Budapest Parkos koncertről van szó... összesen 4 zenekar lép fel, mindegyik ezt az irányt képviseli, talán még ez a zenekar a leglájtosabb közülük.


Egyedül semmiképpen nem engedném el, kizárólag nagykorú kísérőkkel. Egyébként hozzáteszem, be sem engedik 14 évesen egyedül a helyszínre.

2015. máj. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Biztosan beengedik/nék egyedül is, mert kb. 16-nal néz ki, felnőtt méretekkel megáldva.
2015. máj. 28. 16:19
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Belehallgattam egy koncert fölvételbe, a nézőtéri hangokból ítélve a közönséggel nem lesz gond, mivel a kislányos sikítás nem igazán utal (szerintem) veszélyes közönségre. A zenei világát meg inkább nem jellemezném(minek a rock csodájába belevinni azt a gagyi rapet?)...
2015. máj. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én 14 éves lány vagyok és engem elengedtek :)
2015. máj. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%
Az együttes zenéje nem olyan durva, a közönségük viszonylag átlagos, nem kemény rockerek. Én 15 vagyok, pár barátommal (fiúk és lányok) megyünk néhány nagykorú testvérrel. Nem hiszem hogy baj lesz, max nem megyünk be a legnagyobb tömegbe
2015. máj. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!