Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miből lehet megállapítani,...

Miből lehet megállapítani, hogy kamasz fiam dohányzik-e, de nem a szag alapján, hanem mentális úton-módon?

Figyelt kérdés

Felmerült a gyanú, hogy 12 éves fiam dohányzik:(

Szaga nincs, ha 1-2 szer megérzek rajta vmi füstszagfélét aztmondja, hogy a barátai cigiznek, száján nem érezni hogy tudnám megállapítani hogy cigizik?


2010. ápr. 24. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
adsz neki egy cigit,megkéred hogy tüdőzze le..általában akinek nincs hozzászokva a tüdeje arra egyből köhögőroham jön rá...esetleg tudja manipulálni műköhögéssel de szerintem meg tudod külömböztetni hogy mi kamu meg mi valódi
2010. ápr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
egyszerű...mond neki csak úgy, hogy tüdőzd le. ha azt mondja mit akkor cigizik ha az mondja, h mi? tessék? akkor nem
2010. ápr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát mikor én először szívtam simán leszívtam köhögés nélkül úgyhogy ez sem biztos.


amúgy meg nem rátámadni kell,meg mögötte sompolyogni hanem szépen megbezsélni vele.ezért fél sok gyerek a szülőjétől:/

2010. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, másodikat majd ki is próbálom.
2010. ápr. 25. 07:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Arra még nem gondoltál, hogy bízz benne? Vagy hogy egyenrangú partnerként megbeszéld vele?

Én is ennyi idősen kezdtem, de le is csaptam volna anyámat (nem szó szerint), ha a hátam mögött nyomozgatott és utalgatott volna. Megkérdezte, válaszoltam, megbeszéltük, kész. Megakadályozni benne úgysem fogod tudni.

2010. ápr. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2. válasz sem a legjobb megoldás, mert lehet nem cigizik, de attól miért ne tudhatná, hogy mi az a letüdőzés?? Pláne ha haverjai cigiznek... Szerintem simán tudhatja ha cigizik, ha nem, hogy mit jelent letüdőzni. Amúgy meg tök mindegy mit csinálsz, ha cigizni akar, úgyis fog, ha meg tiltod akkor annál jobban sajnos :/ max annyit tudsz elérni, hogy otthon és a ti közeletekben nem fog. Sajnos ezt nem lehet megtiltani, mert ha akarja úgy is megteszi. :S
2010. máj. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!