Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki dohányzik,...

Van itt olyan aki dohányzik, dohányzott terhesség alatt? Puszta kíváncsiság, nem kell okoskodás

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 08:37
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
49%
A szomszédasszonyom ilyen, a gyerekei egészségesek.
2011. okt. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
25%
az én szomszédasszonyom is dohányzott terhesség alatt és szoptatás alatt is mikor nem volt terhes napi egy dobozzal szivott el,de mikor megtudta a dolgot akkor még többet és az eredmény van egy tündéri kislánya nagyon okos és makk egészséges,én nem itélem el a dohányos kismamákat,mert az orvosok mind a cigire fogjak a dolgot közben ök is el el szivják,nem azt mondom hogy egészséges és szivjad de nem is itélem el.jo magam is terhes vagyok 23 hetes én is dohányzom tudom nem dicsekedni valo de egyszerüen nem tudtam tudom letenni :(
2011. okt. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 A kérdező kommentje:
és te mennyit szívsz el egy nap?
2011. okt. 28. 09:10
 4/67 anonim ***** válasza:
93%

A barátnőm végig szívta, az eredmény asztma, allergia, és beszűkült légzőfelület.


A tüdőgyógyász kérdezte tőle, hogy a maga fia dohányzik? Majd mondta, hogy egyértelműen a dohányzás okozta jeleket látja a gyereken, és gratulált neki, hogy dohányzott terhesen.


A kicsi nagyon beteges, és gyakran fullad is.


Szóval a terhesség alatti dohányzás lutri. Lehet, nem lesz gond (most még), lehet lesz. Én nem dohányoztam terhesség és szoptatás alatt, egyáltalán nem nehéz megállni (pedig előtte egy dobozzal is elszívtam), ha fontos a saját gyerekem, akkor minimum, amit megtehetek érte. HIszen az életem adnám érte, pár szál cigit meg nem?


Minden terhesen dohányzó anyukát elvinnék szívesen a barátnőmhöz, hogy hallja, hogyan veszi sípolva a levegőt a kicsi, és egy sima nátha milyen fuldokláshoz vezet nála:( Ha hallanátok, biztos nem szívnátok.

2011. okt. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
24%
Nekem is van ismerősöm, aki dohányzott a terhessége alatt. No nem dobozszámra csak hébe-hóba (azért napi szinten). Ő erős akart lenni, le akarta tenni. Nőgyógyásza mondta neki, hogy többet árt a babának a cigi utáni vágy elnyomásának hatásaival, mint a napi 1-2 szál cigivel.
2011. okt. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
76%
Mindkét gyerek előtt cigiztem, a pozitív teszteknél rögtön leraktam, semmi gond nem volt vele. Az elsőnél nagyon korán kiderült, a második bizonyos okokból csak 8 hetesen derült ki, na akkor már aggódtam, hogy árthatott e, de mindenki (nődoki, védőnő) azzal nyugtatott, hogy az a mennyiség (kb5 szál egy nap) nem vészes, hogy aggódjak.
2011. okt. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
10%
10 szálat szivok el kb.naponta,a röktön leszokás sem nem jó,aki lerakja a baba elött bár egy ével az a jó mert pl ma cigizek holnap már nem mert terhes vagyok attól még a véredben van a nikotin söt még ha kivánod akkor azzal is ártasz,szerintem ki ki magának ahogy gondolja,visza térve az aszma és a hasonlo esetek nem gondolod,hogy öröklödö is lehet tudok olyan kismamát aki nem dohányzott és mégis asztmás lett a pici az én anyukám soha nem dohányzott és mégis van a családban aszmás is és koraszülött is.
2011. okt. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
94%

Terhesség előtt napi 1 doboz cigi, terhesség alatt -meglepő módon SEMMI!!- szoptatás alatt sem!


Ami érdekes, hogy mióta nem szoptatok, hirtelen annyira megkívántam a cigit, hogy mostanában már rágyújtok. Kb. heti 1 doboz.

2011. okt. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
13%

Első terhességem alatt is dohányoztam, meg most is, persze nem sokat, 7-8 szál a maximum, de ha itthon vagyok, inkább csak 4-5. És azt is hozzáteszem, hogy első négy hónapban nagyon sokat hánytam, akkor szinte rá se gyújtottam.

A kisfiam időre született, 3850 grammal, most a kislányomat 2300 grammra becsülték 32 hetesen.

2011. okt. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
93%
Terhesség előtt elszívtam napi egy dobozt. Mikor kiderült hogy baba lesz kb egy hét alatt fokozatosan abbahagytam és azóta sem gyújtottam rá. most lesz 3 hónapos a babám, nem mondom néha rámtör, hogy elszívnék egyet, akkor ránézek a kisfiamra és mindjárt elmegy a kedvem! Nem tudnék neki ártani!
2011. okt. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!