Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mire utalhat, ha a 17 éves...

Mire utalhat, ha a 17 éves lányom nagyon furcsa zenéket hallgat?

Figyelt kérdés
Nem tudom a műfaj címét, de ez a kedvenc száma, azt tudom, folyton ezt hallgatja: https://www.youtube.com/watch?v=Rkkw44gIF0s

2016. okt. 9. 21:03
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Azt, hogy meg kéne néznie a lejátszási listám, mert sokkal minőségibb psy-k vannak benne. :) én 16 évesen kezdtem ezeket hallgatni, és ilyen bulikba járni kétheti rendszerességgel, lassan 20 leszek és lány vagyok. Nem nőttem ki, tisztességesen dolgozom, normális, erőszakellenes ember vagyok, és ahova járok bulizni, ott évek óta egyszer sem kellett a biztiőrnek kiraknia embert... :)


Mindenkinek van egy zenei stílusa legalább, amit imád, nem kell megszólni ezért senkit sem... ne aggódj. :)

2016. nov. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kerdezo! Az ilyen fajta zeneket,az ugynevezett Goa partykon (fuves,drogos )partykon szoktak nyomatni! En sosem hallgattam ilyeneket,pedig colt drogos korszakom,de en akkor,Steve Judget hallgattam a kedvencem a Miami soul volt..:) valoszinuleg a lanya elkezdett fuvezni...jarjon utanna a dolgoknak javaslom. Lehet valami rossz tarsasagba is keveredhetett,a maga tudta nelkul. Ezt nem tapasztalatbol mondom,mert engem senki nem tudott befolyasolni,anno en magam valasztottam a drogok mamorat..mert egyszeruen szar volt az elet...volt okom ra abba menekulni,de ma mar "tiszta,,vagyok,es tul vagyok egy egyetemen,illetve doktorno lettem ket eve. De lehet csak ezt tartja "menonek",mert a tobbi kis "hulyegyerek"ezt mutatta neki...mar elnezest a kifejezesert,de a mai fiatalok nagyon elvannak kallodva,nem art kemenyen fogni oket. Vagy lehet csak egyszeruen tenyleg rossz izlese van,de en mindenesetre javaslom,hogy uljon le beszelgetni a lanyaval. Tobbnyire depressziosok is hallgatnak ilyeneket "emo,,! Milyen az oltozkodese a lanyanak?? Hetkoznapi? Atlagos? Vagy atlagon feluli??
2016. dec. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
75%

Mifelénk a drogosok hallgattak ilyen zenéket!

Mondjuk ezt a zenét tudatmódosítás nélkül nem nagyon lehet elviselni!

2016. dec. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
32%
Csatlakozom,az elottem szolo kolleganohoz. Javaslom,beszelgessen el a lanyaval,es probaljon utanajarni a dolgoknak,nem e hasznal drogokat. Dr. Szemerei Anna
2016. dec. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!