Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon pici babás vagyok még,...

Nagyon pici babás vagyok még, vizeletürítés után furcsa érzésem van kb 30percig, mire utalhat ez?

Figyelt kérdés
Olyasmi, mint mikor az ember fel van vázva, de 20-30perc után elmúlik. Nem minden vizeletürítés után érzem. Tapasztalt már valaki hasonlót? Kedden töltöm az 5. Hetet orvosnál még nem voltam. Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. aug. 4. 05:04
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Bakteriális, gombás, vírusos eredetű fertőzés.

Orvosnak említsd meg, hogy kikezelhesd.

2014. aug. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

hát igen, az ember egyből valami bacira gyanakszik, de nem biztos!!! 21 hetes vagyok és a 6. hét óta tapasztalok hasonlót, párszor rohantam már vele dokihoz meg egy rakás vizelet vizsgálaton voltam és semmi bajom nem volt soha!

megfigyeltem, ha sokat iszom gyakori pisilés után nem érzem. szóval a magyarázat nálam, hogy ez egy terhességi tünet, a megváltozott hormonok módosították a nyálkahártyát, érzékenyebb lett az a rész is, és még most is sokszor ég/csíp reggelente egy picit. gondolom a vizelet bizonyos összetételei jobban irritálják...

de persze menj el dokihoz 1x minimum ezzel, de ha nem találnak semmit és később sem múlik el, akkor már felesleges minden alkalommal dokihoz rohangászni ezzel.

2014. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló! Én is ebben bízom, mert ha baci, fertőzés lenne gondolom éreznem kéne mindig...!?
2014. aug. 4. 21:25
 4/6 anonim válasza:
igen, engem is hülyének néztek szó szerint amikor berohantam vele az ügyeletre és mondtam a dokinak, hogy csak reggel volt most délután nem érzem, mert addigra megittam 2 litert. nekem meg nagyon magas a PH a hormonok eltolták, de jövő héten megint megyek laborra majd írok ha gondolod..
2014. aug. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt megköszönöm :-).
2014. aug. 10. 20:04
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem csípő érzés volt vizeletürítéskor az első hetekben és kiderült a gátseb miatt (enyhe repedésem volt) és elmúlt mindenféle beavatkozás nélkül. Viszont nekem ez csak a pisiléskor volt érezhető.

Elviekben mész mostmár a 6 hetes kontrollra ott mindenképpen említsd meg!

2014. aug. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!