Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, kamaszok! 13 éves...

Anyukák, kamaszok! 13 éves lánynak milyen ajándék a jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek mit vegyek egy 12-13 éves lánynak (féltesó) karácsonyra?

Valami könyvre gondoltam elsőre,de fogalmam sincs,hogy milyen könyv érdekelné a mai tizenéveseket. Valami regény esetleg felvilágosító"nagylányos" könyv? Tudnátok ajánlani?

Illetve kis smink csomagra gondoltam. De szerintetek az mit tartalmazzon?

Aztán mondta,hogy szeretné ha szőkébb lenne a hajvége és la


2016. okt. 17. 16:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Neharagudjatok elküldtem véletlenül.

Szóval szeretné,ha szőkébb lenne a hajvége (sötétszőke amúgy is) és láttam ,hogy a loreal-nak van egy spréje ami hő hatására egy picit szőkít.

Mit gondoltok? Esetleg más ötlet?

Köszönöm előre is.

2016. okt. 17. 16:17
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Ahogy itt a kérdéseket olvasgatom, óvszerrel menne a legtöbbre.


Egyébként hajfestéket, melírozót...stb.-t ne vegyél a szülők tudta nélkül. Nem lesz ajándék, ha nem engedik használni.

2016. okt. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Nekem van egy 13 meg egy 15 éves lányom.

Hajfestéket nem vennék, mert a suli nem engedi nálunk.

Smink jó ötlet, egy szempillaspirál vagy szájfeny mindig jól jön valami trendi körömlakkal.

Könyv nehéz eset. A lanyaim imádják a romantikus regényeket, de nagyon sok van belőle meg, egyedül nehéz kitalálni, éppen melyik kellene.

Ha rajong valamiért (együttes, blogger, stb) a neten nezhetsz rajongói ajándékokat, pl póló. Nem olyan drágák, mint hiszed. Még karácsonyig simán odaér akár külföldről is.

2016. okt. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem minden 13 éves lány örülne egy kis sminkcuccnak! :) Lehetne benne szemhéjpúder, rúzs, szemceruza...stb. Azt te látod, neki esetleg mi állna jól, vagy melyiket használná.
2016. okt. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Konyvbol en Leiner Laura regenyeit ajanlanam. Vagy kerdezd meg tole, hogy minek orulne. Ha tenyleg nincs mas otlet, adj neki egy csokit meg egy kis penzt. Magambol kiindulva, en pl. orultem a zsebpenznek, mert szulinapomra nem tudtam mit kerjek, de ha utana lattam valamit, ami nagyon kellett, akkor azt meg tudtam venni magamnak. Jobb volt igy, mintha valami felesleges dolgot adtak volna.
2016. okt. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem meg 13 éves gyereknek ne vegyen sminket, nem neki való.
2016. okt. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
5. valaszolo vagyok megint, a smink is jo otlet, ilyen korban szerintem szinte minden lanyt vonz ez a tema (meg engem is, pedig most sem vagyok egy szepitkezos tipus) :D
2016. okt. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A könyvre nem vennék mérget, hogy jó ötlet. Ha nem szeret olvasni, akkor azért, ha igen, akkor meg nehéz kitalálni, mi nincs még meg. Mondjuk a kedvenc filmje könyvben mindig nyerő (ha nincs meg): Csillagainkban a hiba, Éhezők viadala, stb.


Ennyi idősen a ruhák biztos érdeklik, ha ismered az ízlését, egy felső, vagy bizsuk, kiegészítők mindig jól jönnek, és abból nem lehet sose elég. De egy parfüm is jó ötlet már ebben a korban.

Vagy olyan szépségápoló termék, amit magának nem engedhet meg. Pl. hajápolók.


De ilyen idős korban már nagyon tudnak örülni annak is, ha a szobájukba kapnak valami nagylányos kiegészítőt.

2016. okt. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%

Smink minek? 13 eves lanyom van, nem sminkel, hova, minek.

Hajfestek? Kizart dolog!

A konyvutalvany jo szerintem. Esetleg agynemu, pled, pohar, mozijegy.

2016. okt. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
63%
Én az Egy ropi naplója, Tesó kódex, könyveket venném neki. Vagy esetleg hasznos dolgokat.
2016. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!