Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 10-12 éves lányok! Mit szeretn...

10-12 éves lányok! Mit szeretnétek karácsonyra? Szülők/kamaszok! Mit vesztek/készítetek ennyi idős gyermeketeknek/testvéreteknek?

Figyelt kérdés

Konkrétan a a húgomról lenne szó, 11 éves, tanácstalan vagyok az ügyben. Én 15 éves vagyok, nem tudok pár ezer forintnál többet rászánni.

Eddig egy vaníliás testpermetet biztos, hogy kap, de kellene még valami nagyobb ajándék mellé.

Bármilyen ÉRTELMES ötletet meghallgatok, a vibrátort és társait mellőzzük. Saját kézzel készített ajándék ötleteknek különösen örülnék. :) Köszönöm előre is mindenkinek!



2013. dec. 7. 14:12
 1/5 anonim válasza:

Kreatívboltban kaphatóak olyan kis ládák, amelyeket szalvétatechnikával szoktak díszíteni... az lehetne a ti közös "kincsesládátok" vagy készíthetsz montázst mindenféle közös emlékekről készült képekből, azt szépen kidíszíthetnéd még mindenfélével... rakhatsz bele belépőket, ha vannak olyan közös kirándulásaitok, amire emlékeztethetnek a megőrzött préselt virágok (tudom, hogy ritka hogy ilyeneket megőrizzünk, de ha mégis akadnak hasonló dolgaid azokat mind föl lehet használni...) vagy ugyanígy készíthetsz emlékes füzetet, amit folytathat... (te csak veszel egy egyszerű jegyzetfüzetet, a borítóját kidíszíted, esetleg megkezded a közös emlékeitekkel, idézetekkel)

vagy készíthetsz ékszereket... gyöngyfűzéssel, csomózással, horgolással, bőrből...

2013. dec. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, most jó ötleteket adtál. :)
2013. dec. 7. 14:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy jó könyvnek mindig örülök, de ahhoz ismerni kell az ízlését.
2013. dec. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én most leszek 12 éves és karácsonyra olyan doolgokat szeretek amiket ki tudok rakni a szobámba vagy amivek mondjuk díszíteni tudom a körvyezetem, de egy jó toll vagy egy szép rajzfüzetnek is örülök
2013. dec. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is. :)
2013. dec. 7. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!