Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyák, apák, ti mit szólnátok...

Anyák, apák, ti mit szólnátok ahhoz, ha a lányotok egy idősebb férfival lenne együtt?

Figyelt kérdés

19 éves lányról van szó. Egyetemista, jól tanul, soha nem volt nagyobb probléma vele. Nem jár szórakozni, tehát visszafogott. A srác 32 éves. Dolgozik, művelt, rendes. Nem akarja kihasználni a lányt, sok tekintetben hasonlítanak: életvitel, mentalitás, belső tulajdonságok. Remekül megvannak együtt, kiegészítik egymást. Mindketten komolyan gondolják a kapcsolatot, mielőtt összejöttek volna, hónapokig kerülgették egymást.


Érdekelne a szülők (elsősorban az édesapák) véleménye, hogy mit szólnának egy ilyenhez. Eltiltanátok őket egymástól?



2016. nov. 4. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Tiltásnak semmi értelme. De furcsállanám és nem tetszene. 32 voltam, amikor a lányom született (még csak 1,5 lesz), s bánom hogy nem előbb. Nem igazán érteném, hogy mit akarhat egy ennyi idős egy épphogy felnőtt korú lánytól. Hogy lehet azonos az érdeklődés, amikor az egyik gyakorlatilag gyerek?

Nyilván semmi komolyat nem akar - bár lehet ez a kisebb rossz, nem kéne még 19 évesnek gyerek... Na de ki szeretné, hogy a kislányát kihasználják, ágybetétnek használják?

Érett férfi érett nőt választ.

2016. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez nincs így. Sok 18 éves érettebb,mint néhány 30 éves. Én 18 voltam, amikor megismertem a páromat. Ő akkor volt 30. Pont a mi kapcsolatunkból látom,hogy ez működhet. El nem tiltanám, de szeretném minél jobban megismerni a férfit.
2016. nov. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Az eltiltásnak nincs értelme. Nálunk is nagy a korkülönbség a férjem javára és megkell hagyni ő 30 évesen még sokkal inkább gyerek, mint én 20 évesen. Ismerkedj vele, beszélgessetek sokat, hívd meg közös programokra.
2016. nov. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%

Fogadom hogy te vagy a lany... Nem akarja kihasznalni. Tipikus naiv szoveg.

Tiltanam, de gondolom nem sokra megyek. Viszont a pasas ne szamitson sok jora.

2016. nov. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Semmit. Teljesen rendben van.
2016. nov. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

Semmit, de majd mikor kozepkorukent pelenkazza az idos ember ferjet, akkor nem fogom irigyelni.


Egyebkent 13 ev nem olyan sok, a baratnom ferje 25 evvek volt idosebb, el is valtak gyorsan.

2016. nov. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Dehogy tiltom! Felnőtt nő, azt csinál, amit akar. Az idő eldönti, hogy összeillenek vagy sem.

Néha kell 19 évesen a negatív tapasztalat is, hogy utána meg tudja becsülni azt, akivel együtt vannak. Ha nem lesz ebből házasság és életre szóló kapcsolat, akkor is tanul belőle.

Majd kiderül.

Ha hül.yeséget csinál, akkor persze beszélek vele. De egy 19 éves lányt nem fogok "megvédeni" a szerelemtől.

2016. nov. 5. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

Én mint anya és mint volt fiatal lány válaszolok.

Egyáltalán nem bánnám. Örülnék hogy a lányom párja nem egy 20 éves bulizós, éretlen srác, hanem egy dolgozó, művelt, rendes férfi. Persze a 30-asok között is van sok éretlen és a 20 évesek között is sok komoly fiatalember. De itt ugye konkrétan a korkülönbségről beszélünk. Köztem és a volt párom közt is 13 év volt, nekem ez kifejezetten imponált. Tiltani nem szabad, nincs is miért és egyébként sem lehet, mert a lány felnőtt nő.

2016. nov. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Ha egy 32 éves "komolyan" érdeklődik egy 19 éves iránt, akkor semmivel sem érettebb, mint a huszonéves srácok. Egy 19 éves max. testben nyújthat többet, de sose lesz érettebb még a legéretlenebb harmincas nőnél sem. Akkor se, ha ő úgy gondolja érettebb a koránál (pont mint az összes tini - pont addig éretlenek míg be nem látják).
2016. nov. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20%
kedves vajna bacsi jojjon beljebb!
2016. nov. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!